Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Rezultati 1 do 5 od 5

Thread: Moja stran se ne indeksirajo x52?

  1. #1
    Brezupen
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    142

    Exclamation Moja stran se ne indeksirajo x52?

    Hello Jaz sem z uporabo vbseo sitemap generator, ne da bi vbseo, sem samo hotel vedeti, najboljše okolje za to, ker sem opazil, da so moje prevedena objav ne indeksirajo na google in sem pregledan in ugotovljeno vseh 52 jezikov, v zbirki podatkov so polne (prevodi delovnih), samo so moji forum materni jezik tisti, indeksirane na google.

    Lahko nekdo pomoč mi v to konfiguracijo, saj bi I storili kaj narobe ali ne pisati?

    Ali pa imam problem drugje, ker ne razumem tega?

    Best Regards

  2. #2
    Brezupen
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    142

    Default

    Nihče ne?

    Z vsemi temi zgodbami o uspehu, zakaj sem tako nesrečni?

    Imam tujih gostov, ki prihajajo (veliko) in tujih Google dodaja (veliko), vendar ne vidim jezik preveden indeksiranje (brez)?!?

  3. #3
    Države
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    38

    Default

    Ali lahko objavite svoj url, tako da lahko nekateri člani lahko ogledate?

    Za kaj je vredno, sem ugotovila, da je bolje prevajati 10 ali tako najbolj priljubljenih jezikov. Začnite z bogate države, ki imajo lahko interes v vašo temo. Npr. za nogomet forum bi prevajanje evropskih jezikov (španski in portugalski se govorijo tudi v Južni Ameriki), jaz bi tudi Japonske in Južne Koreje.

    Razmislite Filipini imajo BDP na prebivalca od približno $ 1800 USD, primerjati to, da Norveško, ki je približno $ 94.000 USD. Mnoge afriške države so BDP na prebivalca pod 500 $ p / a.

    Katere države so bolj verjetno, da vsebujejo uporabnike, ki bodo kupili in oglaševalci, ki preživijo?

    Če Googlebot se dogaja, da preišče 1.000.000 strani vaše spletne strani na mesec, bi si želeli, je plazil vaše francoski ali norveški strani ali vaše Filipino ali Afrikaans strani?

    Ne da bi videli vašo spletno stran, domnevam večina ljudi nori poskuša dobiti 52 jezikih indeksirajo. Jo zožiti na nekaj premožnih gospodarstva in se osredotočiti na tiste.

  4. #4
    Brezupen
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    142

    Default

    Moje strani o mobilnih telefonih.
    Kakorkoli že ta zgodba o uspehu se je na njih al: http://www.vbenterprisetranslator.co...24200-day.html

    in kot je dejal, je odšel do 12.000 URL-jev indeksirajo v google, in ima zdaj več kot 130.000 in še plezanje, sem imel pred 59.100 vBET in sedaj 61000 z 52x?!?

    http://www.vbenterprisetranslator.co...ess-story.html tukaj je lastnik ima druga zgodba o uspehu brez kazalo (to je lahko problem?), sem s pomočjo kazalo, saj je že leta moj spomin gre je vedno priporočljivo?!?

    PS. Ali lahko več podrobnosti nastavitev dajo v te zgodbe o uspehu, saj vse, kar je le malo preveč splošno za mene?

    Regards
    Nazadnje urejal mario06; 28-06-10 pri 06:45.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Prosimo, upoštevajte, da ste nas sprašuje, zakaj Google ne indeksira še več vaših strani - to je vprašanje za Google ...
    Še vedno lahko dam nekaj nasvetov:
    1. Prepričajte se, kaj blokiranje v robots.txt in preverite, kdaj je bil nazadnje sprememb tam. Če ste začeli blokiranje nekaj mest pred kratkim (v zadnjih 2-3 mesecev) - kot član strani, kot priporočamo - nato pa Google ni le indeksiranje vaše nove strani, temveč tudi odstrani blokiral enega iz indeksa.
    2. Google išče in indeks strani s svojo ne vem algoritmi - še nekaj misli o tistih, za katere je znano. Tj vaše Page Rank bo ugotoviti, kako hitro se bo Google posodobiti indeksov o vaši strani.
    3. Imate niso uradno podprte s vBET različico vBulletin - 3.6.x in zaradi tega vse vaše arhiv strani, ki so bile razdeljene po vBET namestitev. Smo rešili te težave pred kratkim, zato arhiv je spet dela na vašem forumu. Še vedno, ker vBulletin bug vaši prevedenih forum arhiv strani, ki ne delajo zato, Google ne bo indeks tiste in tudi ne boste našli prevesti niti arhiv strani (ker povezave do tistih, ki so na forumu arhiv strani). Samo kot opomnik - glej tukaj za podrobnosti: http://www.vbenterprisetranslator.co...bug-found.html

    O sitemap - upoštevajte, da se prispevke napisali naši uporabniki napisali naši uporabniki

    O dajanje več podrobnosti v zgodbe o uspehu, še enkrat: prispevke so jih napisali naši uporabniki so jih napisali naši uporabniki. Torej, se posvetujte z navojem avtorji o podrobnostih. Lahko PM njih ali vprašati ali več podrobnosti v nit, ki vas zanima okoli.

    Obvestite pa si pričakoval nekaj več informacij / nasvetov / pomoči, o tem vprašanju, ali smo lahko blizu.

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •