Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Rezultati 1 do 8 od 8

Thread: Kako preskočiti <code> </ code>?

  1. #1

    Smile Kako preskočiti <code> </ code>?

    Pozdravljeni, jaz sem novi z vBET, in imam programsko forum .. in vse teme, ki so <code> </ code> in na njej želim preskočiti prevajanja, ki ..

    Vse ideje?

    moj forum: www dot programmershere dot com

  2. #2
    vBulletin Enterprise Translator (vBET) Osebje
    Join Date
    Maj 2010
    Prispevkov
    1,000

    Default

    Ne morem razmnoževati problem, morda imam starejšo različico forum. Prosim, če mi napišete kaj ste točno različico vBulletin, in bom poskusil, da jo reproducira na različico vB kot je vaš forum.


    ta problem je verjetno posledica odstranitve pripomb plugin (vBET uporablja komentarji NTA - ne tranlated območje - za opis polja brez prevoda).

    Poskusi izklopiti ta plugin (odstranjevanje komentarjev).
    Prosimo, poskusite najti v nasprotju z drugimi mods. Če želite to narediti, onemogočite druge mods in pustite samo vBET. Če se napaka ne pojavi, preklopite na vrsti še mods videti, kje je konflikt.

    Added:
    Prosimo, upoštevajte, da vBET podpira preskakovanje CODE, PHP in HTML BB kode prevod. Če to ne deluje na vašem forumu, potem verjetno ste vklopili ceaning od html komentarji (kot je opisano prej), kar je prepovedano, saj jo html komentarji vBET znamke dele proizvodnje, ki nos domnevam, da je treba prevesti (mi rečejo ne Prevedeno Area - NTA).
    Nazadnje urejal vBET; 18-06-10 pri 10:15.

  3. #3

    Default

    Hvala kamilkurczac, vendar pa ni problem ..

    Želim SKIP prevajanje HTML vsebine znotraj <code> tags

    Primer:


    Zdaj pa: <? Php funkcija modulirajo {echo $ modulirajo;}> <code> </ code>
    Zdaj: vBET prevesti, da je za vse jezike .. Želim, da ostane, da je v angleščini, brez prevajanja

    razumete?

    Želim, da bi vBET SKIP vse besedilo, ki je znotraj <code> </ code> tags!

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Hello. Žal mi je za zmedo. vBulletin podpira kodo BBCode in pišete o html kodo tag - da je vir nesporazuma.

    Če uporabljate kodo html tag v predloge, potem prosimo uredite tiste predloge in jih celo kodo vsebino v notranjosti ni preveden območja - zato je dal med <! - vBET_SNTA -> in <-! vBET_ENTA ->

    Če uporabljate kodo html tag v objavi, potem pa vas prosimo, uredite navedenih točk in spremembe kodo html tag v kodo BBCode.

    Prosimo, da povem, da jih rešuje vaše vprašanje.
    Nazadnje urejal vBET; 19-06-10 pri 00:29.

  5. #5

    Default

    si lahko ogledate na mojem forumu

    Programerji Tukaj

    ima 220,000 prispevkov s <code>, kako bi uredim vse?

    obstaja kakšna druga rešitev?

    glej primer tukaj

    programmershere.com questions-answers/219881-creating-image-php-display-works-saving-file-does-not.html

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    V tem trenutku vBET ne podpirajo tega, ampak smo lahko. Jaz sem se gibljejo vaš post na funkcijo zahteve.

    Torej, zdaj vBET ne bo vodila ourputs PHP, HTML KODO in bbkode. Nismo imeli nobenih zahtevo za prevod ne kodo html tag prej. Zaradi delovanja bomo se ga konfigurirati. Ti bodo lahko vklopite možnost, ki bo zaščitil vsebino kodo html tag proti prevod. To bodo vključeni v naslednji izdaji Zaradi kompleksnosti (izdelujemo samo ista stvar za html tags script in stil

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Done - bodo vključeni v naslednji izdaji

  8. #8

    Default

    Hvala veliko!

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •