Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Strani 2 od 3 FirstFirst 123 ZadnjeLast
Rezultati 11 do 20 od 27

Thread: indeksiranih še vedno gre navzdol za ta teden

  1. #11
    Brezupen
    Join Date
    Marec 2010
    Prispevkov
    116

    Default

    Sitemap stats
    Skupaj URL: 1.030.240
    Indeksirani URL: 21.709

  2. #12
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by badawidollah View Post
    i spremeniti nekatere subforum preveč.
    Mogoče thats problem preveč
    To je lahko razlog, ker stare povezave ne obstajajo več. Prosimo, upoštevajte, da tisto, kar vidite v webmaster orodja NI, koliko strani ste indeksirane. To samo vam pove, koliko spletnih naslovov iz vašega kazalo je v indeksu. Kot veste, imate veliko več indeksiranih strani (nekateri niso v kazalo). Torej, če bodo URL spremembe v kazalo (kot so po spremembi subforum), potem je ne indeksirajo še po tem URL (to lahko še vedno pod staro) in webmaster orodje vam pokaže manj indeksirajo URL. Saj ne prikazuje vse indeksirane URLs, ampak koliko URL-jev od kazalo je indeksirana. Ogledate si lahko vse, tako napredne poizvedbe v Google.

    Če imate 301 preusmeritev iz stare povezave do novih, potem ti ni treba odstraniti iz indeksa - samo ponovno indeksirane. Seveda bo, dokler ne bo ponovno indeksirane webmaster orodje vam bo pokazal manj URL.

    Prosimo, upoštevajte, da se lahko take spremembe tudi Google, ki niso povezani na vseh s svojimi dejanji - to je lahko posledica strežnik kmetije Google ponovitvah, algoritem spremembe in Google samo vedi kaj še. Seveda je vedno dobro, da roko na pulz in preverite, pa ni povezan z našimi ukrepi, tako da boste lahko odzvali na take primere.
    Nazadnje urejal vBET; 11-04-10 pri 15:04.

  3. #13
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by badawidollah View Post
    sem dal v robots.txt pred minuto
    Prosimo, upoštevajte, da se bo ta odstrani blokirane vsebine iz indeksa. Ker ni pomembno, vsebina bo to dobro za SEO (smeti iz indeksa = bolj dragoceno vsebino v indeksu).

  4. #14
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by badawidollah View Post
    Sitemap stats
    Skupaj URL: 1.030.240
    Indeksirani URL: 21.709
    Ali Google vam pokaže napake v kazalo?

  5. #15
    Brezupen
    Join Date
    Marec 2010
    Prispevkov
    116

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    Ali Google vam pokaže napake v kazalo?
    yes
    Rekli so, preusmeriti strani

    sem dobil to preveč

    Rezultati 1 - 10 od približno 87.100 od Prosimo Izberite Vaš jezik Bel. (0,34 sekunde)

    preden sem dobil 236.000
    in še vedno gre dol preveč

  6. #16
    Brezupen
    Join Date
    Marec 2010
    Prispevkov
    116

    Default

    Upam, da se bo ok v 2-3 mesecu.
    Spremenil sem približno 50% subforum ime.
    Nazadnje urejal badawidollah; 11-04-10 pri 15:42.

  7. #17
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by badawidollah View Post
    yes
    Rekli so, preusmeriti strani

    sem dobil to preveč

    Rezultati 1 - 10 od približno 87.100 od Prosimo Izberite Vaš jezik Bel. (0,34 sekunde)

    preden sem dobil 236.000
    in še vedno gre dol preveč
    Lahko ste mirni okoli preusmerja v kazalo. Google svetuje, da je dal le končni URL, vendar še vedno vedo, kako ravnati preusmeritve in še indekse končno URL (tiste, po preusmeritev). V tem trenutku mi ne dajo prevesti v kazalo URL samo dodati jezikovno kodo, zaradi zmogljivostnih razlogov. Prevod vsak URL v vsakem jeziku, v enem trenutku, v generacijo sitemap bi bilo predrago. Kakorkoli bomo razmišljali o nekaterih rešitev na tem področju.

  8. #18
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by badawidollah View Post
    Upam, da se bo ok v 2-3 mesecu.
    Spremenil sem približno 50% subforum ime.
    Tako lahko s tem dokončno biti razlog. Še vedno naj bi ne, če gre res za 301 preusmeritev iz starega v novo, ampak kaj res zgodi na strani Google je skrivnost.

    Še vedno ne pozabite, da ste dodali nekaj novih vsebin za robots.txt - tako da bodo tisti, blokirana URL-jev in bi morala izginiti iz indeksa.

  9. #19
    Brezupen
    Join Date
    Marec 2010
    Prispevkov
    116

    Default

    URL-ji niso sledile
    Ko smo preizkusili vzorec URL-jev z vašega zemljevida mesta, smo ugotovili, da nekateri URL preusmeriti na druge lokacije. Priporočamo, da vaš zemljevid spletnega mesta vsebuje naslove URL, ki kažejo na končne destinacije (preusmeritev cilja), namesto da preusmerjanje na drug URL.
    HTTP Error: 301
    URL: Pojdite na URLhttp: / / www.nusantaraku.org/forum/en/85735-post1.html
    Problem odkrije na: 11 april 2010

  10. #20
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Vidim 2 vprašanja tam:
    1. Vaša povezava izgleda čudno - ste prepričani, da ste jih naredili integracijo s Sitemap Generator primerno?
    2. Vidim, da imate tam dvojne preusmeritve (301 redirect dvakrat - ena za drugo). Prosimo, vključevanje vBSEO ustrezno - glej tukaj za podrobnosti o vBSEO integracije spremembe: http://www.vbenterprisetranslator.co...ents-beta.html

Strani 2 od 3 FirstFirst 123 ZadnjeLast

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •