Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Strani 3 od 3 FirstFirst 123
Rezultati 21 do 29 od 29

Thread: Nadgrajena na najnovejšo različico 4101BF danes za lang link rel="namestnik" hreflang

  1. #21
    Brezupen
    Join Date
    Junij 2010
    Prispevkov
    276

    Default

    hmm sem mislil, dragonbyte je bila edina možnost, ko vbseo. dovolite mi, da razišče odstranite vse skupaj

  2. #22
    Brezupen
    Join Date
    Junij 2010
    Prispevkov
    276

    Default

    Hitro Q.. če pogledamo zgrajena v različici v vb 4.5 sem lahko zelo veliko, da vse url-jev, kot so, vendar ni dodal .html privzeto in vidim vaše url-jev, gere so dodajanje .html kakršno Koli pomoč v tem, da bi bilo super, saj se zdi, da ne pride v poštev znotraj prijazne URL oddelek.

    Q2 - jaz sem še vedno vezani na VBSEO funkcije z VBET, jaz se ne spomnim, če je bil mod/nastavitev za UPORABO VBSEO z VBET, ki ga ne morem najti, da onemogočite, kot tudi.

    Upam, da čisto vse to gor in se pravilno delovati tukaj kmalu! hvala

  3. #23
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    V tem forumu še vedno imamo vBSEO. Mi smo z uporabo avtohtonih vBulletin SEO na naših testnih forum in tam ne bomo dodali .html
    V internetu, boste lahko našli članke o prehodu iz vBSEO na domačih vBulletin SEO. Ena od teh: https://www.vbulletin.com/forum/foru...and-fixing-url
    Ta ni popoln - to kažejo 301 preusmeritev, da se stari URL, ampak po tem vBulletin treba uporabiti sam še en 301 preusmeritev, da se njegovo novo SEO URL. To ni kot nalašč za uspešnost (1 dodatno preusmeritev), vendar se bo to zgodilo le za tiste, ki so prišli iz starih URL iz nekatere povezave ali iz indeksiranih strani. S časom bo Google reindex njim, in če 301 se uporablja, je treba brez škode za vaše SEO (Google bo samo vem, da je na strani nove URL-ja). Si lahko ogledate za druge članke, morda boste našli kako preusmeriti neposredno na nov URL. Kakorkoli - to je ena rešitev.

    Konfiguracija vBulletin funkcionalnost in drugih mods je iz naše področje. Pomagali vam bomo z vBET konfiguracijo. Lahko zahtevate, vBulletin ekipa o maternem SEO konfiguracijo, saj to je njihova funkcionalnost in vedo, da je najbolje.

  4. #24
    Brezupen
    Join Date
    Junij 2010
    Prispevkov
    276

    Default

    Torej, vaš ne boji VBSE vprašanja wioth varnost? Imam polno licenco iz VBSEO še vedno ne vem, če sem lahko DL zakonika več, čeprav,.

  5. #25
    Brezupen
    Join Date
    Junij 2010
    Prispevkov
    276

    Default

    Bi se led re-direct vse url-je, za nove kot prijazne url-je, mislim, da je malo strah, mase premikanje, čeprav

  6. #26
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Nismo imeli nobenih varnostnih vprašanj s vBSEO in mi se ne zavedajo teh.

    Če spremenite vaš SEO povezave, ki jih boste morali narediti preusmeritev. Drugače boste izgubili promet iz zunanje povezave (kar kaže, da ne obstajajo Url-jev) in boste izgubili v iskalnikih, ki bodo videli, da je vse že indeksirajo vsebino izginejo. Strani v nove Url-je bo indeksirajo kot novo vsebino namesto samo reindexed v nove URL-je. To je razlog, zakaj smo 301 preusmeritev - ne samo, da se preusmeri, ampak tudi povedati, da je stara vsebine spremenite trajno njen naslov. To je eden od razlogov, zakaj ne želimo spremeniti naš SEO motorja, če pa si že naredil, vi bi morali skrbeti za preusmeritev iz starih Url-jev za nove.

  7. #27
    Brezupen
    Join Date
    Junij 2010
    Prispevkov
    276

    Default

    I dont želite spremeniti lol, ampak moram apperently. VBSEO ima 2 večjih izkorišča, in da je, zakaj so zaprli. Bil sem zadel z eno zelo težko, kje vse google promet je bil ponovno usmerjeni.

  8. #28
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Hvala za informacije. Po mojem mnenju glavni razlog za zapiranje vBSEO je, da je funkcionalnost je že vključena v vBulletin, saj 4.0, tako da lahko ljudje, prenehajte kupovati vBSEO. Ni bilo smiselno, da preživijo še dolarjev za nekaj, kar si že dobil. Drugače vBSEO ekipa bi samo posodobitev in znebiti izkorišča. Ampak to je samo moje mnenje.

    V tem trenutku se bom označi to nit, kot rešili, saj smo ugotovili, da ni nič narobe s vBET na tem področju, samo uporabite ni podprta SEO motorja. Lahko uporabite materni vBulletin SEO motor z vBET brez dodatne vstavke za to. V primeru, če se odločite, da to storite, in imate še vedno vprašanja, prosimo, napišite tukaj ali odprite novo nit.

  9. #29
    Brezupen
    Join Date
    Junij 2010
    Prispevkov
    276

    Default

    VBSEO zaprejo svoja vrata, ko izkoriščajo hit, ni za posodobitev! Iščem, da odstranite vse skupaj in šel z vb zgrajena leta, vendar je treba, da se počasi

Strani 3 od 3 FirstFirst 123

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •