Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Rezultati 1 do 10 od 10

Thread: vBET 3.0.0 zdaj na voljo za izbrane forume

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default vBET 3.0.0 zdaj na voljo za izbrane forume

    Hi

    Morda ne veste, ampak vBET že uporablja za mesece stotine Forumi Veliko foruma lastništvo ste using to ter zalotiti ugodnost od to edin zmnožek. Mnogi od njih tudi podpira vBET, ko je blo še vedno prost (prosimo, upoštevajte, da podpira vBET 2.x je še vedno zastonj - samo še veliko manj funkcij kot vBET 3.x).

    In Rad bi se zahvalil vsem forum lastnike, ki so podprli ta izdelek. Od danes vBET 3.0.0 je na voljo za:
    imported_silkroad, Megatr0n, KrisP, nectons, CareyCrew, ghisirds, vitoreis, dai-kun, cyc, mosz, CThiessen, actolearn, jaconi, andie215, yahoooh, bollie, chick

    Tisti, uporabniška imena so iz vbulletin.org in če vas zanima glede podrobnosti si oglejte tukaj: vBulletin.org Forum - View Single Post - BB Enterprise Translator

    Hvala vsem še enkrat in se hkrati zabavali z vBET 3.0.0
    Nazadnje urejal vBET; 23-10-09 pri 17:01.

  2. #2
    Prepovedani
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    4

    Default Ko je 3.0.0 bo na voljo za nakup?

    Pozdravljeni,

    Ali obstaja kakšna ocenjeni časovni okvir za dostopnost vBET3.0.0 je za nakup? Imam stranko, ki je zelo zainteresirani za uporabo funkcionalnosti, in bi radi, da se jim ocena na časovni in stroškov.

    Hvala,
    -Ray

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Radi bi, da bi bilo na voljo v 2 tednih nekaj med 2-4 tedne, je bolj varna ocena

  4. #4
    Prepovedani
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    4

    Default Ocenjena cena?

    Najlepša hvala za odgovor. Vsaka beseda o cestninah, ki se zaračuna za to različico?

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Končne cene ni določeno še, vendar bom dodal, da načrtujemo veliko promocijo za prvi mesec prodaje - 50% popust

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    To je težko reči, za mene, in nikoli nisem mislil, da se bo to zgodilo, vendar: Žal mi je, da sem dal proste licence za ljudi, ki nesebično mi pomagali z donacijami

    Pravkar sem dobil sporočilo (prestavljeno to PM) z izsiljevanjem od enega človeka, ki ne veljajo za omenjeno skupino, ki bodisi bom mu nekaj posebno ponudbo, ali mu bo napisal slabe stvari o meni na vbulletin.org ... Bil sem zelo vesel, da vam moje darilo, žal zdaj sem začel, da ga žal zaradi dejanj nekaterih ljudi, ki želijo me, da se nepošteno s svojo napovedjo in celo so threating me, da to storijo ...

    To res ni bil moj namen, da nekateri ljudje obnašati, kot da. Žal mi je, da nisem vesel zaradi moje darilo anymore. In žal mi je, da potisne nekateri ljudje za takšno vedenje. Res se sliši grozno, da biti hvaležen za ljudi, ki disinterestedly pomočnik mi, je bila moja največja napaka pri vodenju vBET. Na žalost v tem trenutku čutim, res je...

  7. #7
    Države
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    38

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    To je težko reči, za mene, in nikoli nisem mislil, da se bo to zgodilo, vendar: Žal mi je, da sem dal proste licence za ljudi, ki nesebično mi pomagali z donacijami

    Pravkar sem dobil sporočilo (prestavljeno to PM) z izsiljevanjem od enega človeka, ki ne veljajo za omenjeno skupino, ki bodisi bom mu nekaj posebno ponudbo, ali mu bo napisal slabe stvari o meni na vbulletin.org ... Bil sem zelo vesel, da vam moje darilo, žal zdaj sem začel, da ga žal zaradi dejanj nekaterih ljudi, ki želijo me, da se nepošteno s svojo napovedjo in celo so threating me, da to storijo ...

    To res ni bil moj namen, da nekateri ljudje obnašati, kot da. Žal mi je, da nisem vesel zaradi moje darilo anymore. In žal mi je, da potisne nekateri ljudje za takšno vedenje. Res se sliši grozno, da biti hvaležen za ljudi, ki disinterestedly pomočnik mi, je bila moja največja napaka pri vodenju vBET. Na žalost v tem trenutku čutim, res je...
    Strange, posel je všeč. Potrebnega je bilo zame nekaj let (morda 10), da se naučijo, kako ravnati s to vrsto stvari učinkovito. Tako jaz vidim je, da ljudje poslovne odločitve za vse vrste razlogov, oni so le redko osebno tako da jih ne vzemite tega osebno.

    Ljudje, ki šteje skoraj vedno vidi skozi žaljivih trditev ali laži. Večina ljudi bo dovolj inteligence, da bi svoj um, bi bilo domišljavo, da drugače razmišljati.

    Kaj govorimo o tem, dejansko 12 centov na dan, ne obstajajo zakoni proti tebi ne sprejema 12 centov na dan, od te osebe. Obstaja pa, zakoni proti njemu klevetanjem vašega podjetja, da prijatelji z odvetnikom

  8. #8
    Prepovedani
    Join Date
    November 2009
    Prispevkov
    23

    Cool

    Ali bom imel nekaj posebno ponudbo, ali da bi mu pišejo slabe stvari o meni v vbulletin.org
    Text automatically translated from: Arabic to: Slovenian
    Translated text
    Samo vBET
    Ne skrbi za te ljudi .. Njihovo vedenje je zelo slabo

    In iz vašega podjetja in vašo ustvarjalnost
    Želim vam veliko uspeha



    Original text
    Nazadnje urejal maxvb; 14-11-09 pri 21:17.

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by maxvb View Post
    Text automatically translated from: Arabic to: Slovenian
    Translated text
    Samo vBET
    Ne skrbi za te ljudi .. Njihovo vedenje je zelo slabo

    In iz vašega podjetja in vašo ustvarjalnost
    Želim vam veliko uspeha



    Original text
    Hvala za dobre besede Kakorkoli že - kdo bi si mislil, da bi razprave v različnih jezikih je tako enostavno. Razumem vašo vsak stavek

  10. #10
    Države
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    38

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    Hvala za dobre besede Kakorkoli že - kdo bi si mislil, da bi razprave v različnih jezikih je tako enostavno. Razumem vašo vsak stavek
    zelo res!

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •