Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Strani 2 od 2 FirstFirst 12
Rezultati 11 do 14 od 14

Thread: Prevod zastav ne pokazati se

  1. #11
    Države
    Join Date
    Avgust 2012
    Location
    Atlanta
    Prispevkov
    39

    Default

    moram uporabiti na več kot en slog naenkrat. Mobilne slog je za mobilne telefone in prikaže samo po odkrivanju pametni, ko obiskovalec obišče spletno stran. Sicer vidijo vB4 privzeti slog.

    Kako naj uporabljam to na še več kot enega naenkrat?

    Quote Originally Posted by Marcin Kalak View Post
    Želite dodati zastavico za mobilne slog:
    1. Odpri AdminCP -> slogi & Templates -> slog Manager -> privzeti slog - > izdajati templates -> vbenterprisetranslator_flags.
    2. sprememba vrednosti Style od Privzeti slog do vaš mobilni slog.
    3. Shrani predlogo.
    Če želite dodati druge vBET predloge (npr. dodati zastavico preveden sporočila) potem uvoz druge potrebne vbenterprisetranslator stilov.

  2. #12
    Države
    Join Date
    Avgust 2012
    Location
    Atlanta
    Prispevkov
    39

    Default

    Nevermind, sem mislil, da si. Sem kopirali vbenterprisetranslator slog preko mobilne slog namesto prehoda. Zdaj vBET deluje v obeh stilov. Hvala za nasvet. Morda boste želeli dodati to v vašo dokumentacijo, tako da drugi vedo.

  3. #13
    Prepovedani
    Join Date
    Avgust 2012
    Prispevkov
    481

    Default

    Ko uvozite predlogo vBET za mobilne slog, lahko nastavite vrednost {vb:raw vbenterprisetranslatorflags} tako v mobilni slog in privzeti slog. Zastave se ne pojavljajo v mobilni stil, ker v mobilni slog ni bil predlogo vbenterprisetranslator_flags.

  4. #14
    Prepovedani
    Join Date
    Avgust 2012
    Prispevkov
    481

    Default

    Quote Originally Posted by mykkal View Post
    Nevermind, sem mislil, da si. Sem kopirali vbenterprisetranslator slog preko mobilne slog namesto prehoda. Zdaj vBET deluje v obeh stilov. Hvala za nasvet. Morda boste želeli dodati to v vašo dokumentacijo, tako da drugi vedo.
    Vesel sem, da sem lahko pomagal.

Strani 2 od 2 FirstFirst 12

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •