Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Rezultati 1 do 5 od 5

Thread: Ne morete odstraniti izdelek

  1. #1

    Default Ne morete odstraniti izdelek

    Ko poskusite in uninstall vB Enterprise Translator 3.3.6 to izročiti mi sledeč zmota:

    Usodna napaka: require_once() [function.require]: neuspešno odpiranje required ' / xxxx/xxxx/public_html/includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php' (include_path ='.: /usr/lib/php: / usr/local/lib/php ") v /xxxx/xxxx/public_html/admincp/plugin.php(1556): eval () bi kodo v vrstici 4

    Izgleda, kot da manjka datoteka. To je bil prost prevod in nimam original namestitev datotek tam.

    Lahko kdorkoli pomoč?

    Hvala.

  2. #2
    Prepovedani
    Join Date
    Avgust 2012
    Prispevkov
    481

    Default

    Če imate prost prevod je prevod 2.3.6.
    Delati vi uninstall proizvoda v AdminCP -> Plugins & izdelki -> upravljanje izdelkov? Ali ste odstranili vBET pravila .htaccess? Imate predpomnjenje plugin? Če je tako, zbriši zač. pom.
    Prosim prilepite povezavo do strani z vprašanjem.

  3. #3

    Default

    Nato mora biti plačan prevod. To je definitivno 3.3.6. Kakorkoli rabim to odstranil.

    Da, to je, kako jaz uninstalled to v admincp.

    Napaka, sem napoten zgoraj je bil, ko si se potrudil v uninstall izdelka. Ni posebno stran s težavo.

    Lahko link mi v napeljati pila tako da lahko poskusite in ki nato morda mi uninstall zamenjati?

    Hvala za vašo pomoč.

  4. #4
    Prepovedani
    Join Date
    Avgust 2012
    Prispevkov
    481

    Default

    Prosim spodbuda mi a PM dostop podrobnosti v Admin CP in FTP. Bo preveril, kaj se dogaja tam

  5. #5
    Prepovedani
    Join Date
    Avgust 2012
    Prispevkov
    481

    Default

    Vprašanje je bilo pomanjkanje datoteke includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php. Vprašanje je bilo rešeno.

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •