Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Strani 1 od 2 12 ZadnjeLast
Rezultati 1 do 10 od 15

Thread: DBSEO podpora

  1. #1
    Noob
    Join Date
    Februar 2012
    Prispevkov
    12

    Default DBSEO podpora

    Hi

    Sem rabil VBSEO, dokler je pred kratkim odšel offline in je ne bo podprla več.

    Zdaj so šli, rabiti DBSEO, kot se zdi, da samo dobra alternativa

    ALI obstaja način, lahko delamo skupaj najti način za podporo DBSEO url's za VBET kot želim uporabiti oba plugins. Jaz sem z veseljem pomagali z testiranje itd.

    V VBSEO je bilo veliko sprememb za VBET obdelovati pravi.

    Bo enaka za DBSEO? Če je tako lahko mi prosim povejte kaj glavne skrbi so tako lahko poskusite narediti spremembe na moj test site, tako da bo delo.

    hvala

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Nobene povezanosti. Tudi prosim Poglej naše readme datoteko, ker je nekaj informacij o konfiguraciji z prijaznih URL-jev.

  3. #3
    Brezupen
    Join Date
    December 2009
    Prispevkov
    276

    Default

    Bi radi videli ta integracija tudi.

  4. #4
    Noob
    Join Date
    Februar 2012
    Prispevkov
    12

    Default

    hi

    sem potreboval, da uporabijo dbseo za zagotovitev, da obstoječe strukture url je ohranil. Moji lestvici, itd za spletno stran so odvisne od oni urls, rejene ali pravilno 301 nov URLs. DBSEO does to in kot tak moram zagotoviti, jaz raba to.

    Bo odprem novo nit zdaj jaz šele umestiti poln vbet in zdaj nobena prevodi dela sploh.

    Bilo je delno delo z brezplačno različico, vendar ne pro za neznanega razloga.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    V tem trenutku ne načrtujemo integracijo z dbseo. Razumel sem, da želite obdržati vaš URL strukture. Preizkusite lahko teh prijaznih URL-jev ostane. Morda dbseo tovarna podoben način.

    Če ne potem lahko poskusite vključiti sami na lastno odgovornost, vendar se zaveda, da če spremenite šifro vBET potem boste morali spremeniti spet po vsaki posodobitvi vBET.

    Ne vem kako točno dbseo dela. Je to ki dela z plugins ali kot vBSEO dodaja sprednji krmilnik. Če to deluje podobno vBSEO potem lahko temelji na vBSEO integracija kot primer. Nekako če želite, da imajo le delajo, SEO povezave to mora biti dokaj enostavno. Če želite, da so prevedene v URL - to je bolj zapleteno.

  6. #6

    Default

    So še vedno ne namerava podpreti ta integracija DBSEO? Želite mod, vendar ni mogoče namestiti, če ne.

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    V tem trenutku ne načrtujemo, da podpre. vBulletin ima lastno native prijaznih URL-jev. To je kaj končal vBSEO najverjetneje drugih plugins, ki daje funkcionalnost, ki je že vključen bo umrl in bo redko uporablja. Tako ne mislimo, da je treba na trgu to podpirajo.

  8. #8

    Default

    Se zdi, da naredi več kot prijaznih URL-jev. Imam nameščen na precej velike zasedenem forum DBSEO.

    Za ljudi, kot mi, ki iščejo tehnične rešitve za povečanje prometa, še posebej ljudje pripravljeni porabiti nekaj denarja, smo bo vseeno poskusil. Bomo tudi pogled na stvari, kot vaše mod preveč. Vendar so nezdružljive. Jaz sem precej prepričan, boste izgubili stranke.

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Hvala za vaše mnenje. Ta trenutek ne načrtujemo, da podpre DBSEO.

  10. #10
    Brezupen
    Join Date
    December 2009
    Prispevkov
    276

    Default

    Quote Originally Posted by siparker View Post
    sem potreboval, da uporabijo dbseo za zagotovitev, da obstoječe strukture url je ohranil. Moji lestvici, itd za spletno stran so odvisne od oni urls, rejene ali pravilno 301 nov URLs. DBSEO does to in kot tak moram zagotoviti, jaz raba to.
    To. Ker vbseo ni več podprt vsaj moramo način za 301 prevedenih naslovov URL za nove po prehodu na DBSEO.

Strani 1 od 2 12 ZadnjeLast

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •