Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Strani 2 od 2 FirstFirst 12
Rezultati 11 do 19 od 19

Thread: Borila za ponovno namestite VBET

  1. #11
    Države
    Join Date
    Marec 2010
    Prispevkov
    34

    Default

    Pravkar smo končali, nameščanje vBulletin 4.2 (nadgradnja iz V3). vBulletin, sama se zdi, da delajo fine.

    Smo namestili VBET 4.4.6 je.

    Googletest rezultati v:

    Preskus zagona prevajanje za Google API v2
    Rezultat testa:
    Preskus napaka: vzpostaviti 2001:4860:800a::5f ni uspelo: omrežje ni dosegljivo
    Čas povezave (ms): 150134.716064

    Samo prazne strani prikaže, ko se zahteva prevod in odziv je * zelo * počasno.

    Moja ekipa omrežja misli, vse je dobro:-). Če obstaja nekaj, kar lahko izpostavite razlog za moj sistem, ki ne povezuje Googlovo API?
    Nazadnje urejal hmspain; 18-06-12 pri 16:55. Razlog: pojasniti, kaj delajo fine

  2. #12
    Države
    Join Date
    Marec 2010
    Prispevkov
    34

    Default

    Če morate zagnati prek pooblaščenca, in moj sistem zahteva proxy nastavitev... kje v VBET bi ustanovijo to?

  3. #13
    Države
    Join Date
    Marec 2010
    Prispevkov
    34

    Default

    curl_setopt ($povezave, CURLOPT_PROXY, "http://proxy.mydomain.com:nnnn/");

    doda vbenterprisetranslator_functions.php in vbenterprosetranslator_class_translator.php samo nad vsako vrstico CURLOPT_URL pojavi narediti trik.

  4. #14
    Države
    Join Date
    Marec 2010
    Prispevkov
    34

    Default Making napredek, vendar je počasi...

    Naslednji hurdle:-)... prevod zastavice ne pojavljajo na delovna mesta. Sem napoten nekaj v španščini... in kot pravijo "nada". Sem pričakoval zastavice, ki prikazujejo izvirni jezik, prevod v angleščino in spodaj besedilo izvirnega. Sem Nadaljuj več in več in več nastavitev, vendar ne zdi, da ugotovimo stvari.

    Zastavice so zdaj prikazane na vrhu, in če kliknete na enega, prevede stran za ta jezik... napredek. Vendar je še vedno ne "pravica" napeljati...

  5. #15
    Upokojeni;)
    Join Date
    Jun 2012
    Prispevkov
    14

    Default

    Hi,
    Lahko prosim povej, samo biti prepričani, če je rešiti vprašanje proxy strežnika.

    Približno svoj prejšnji post - prosim povejte, kaj točno je ne zdaj delajo, in s tem, kaj lahko pomagam.
    Tudi, prosim spominjati se v odpreti nove niti za kakršne koli nove izdaje

  6. #16
    Države
    Join Date
    Marec 2010
    Prispevkov
    34

    Default

    Rabim dodatno pomoč o tem. Z dodajanjem CURL zastopstvo črto, sem mogel zadobiti VBET obdelovati, ampak zastavami ne kažejo na posameznih objav (samo na vrhu, kjer sem določeno). Če kliknete na eno od top zastav, prevajanje izvaja.

    Zadnjič, ko sem dobil to delajo, ne odpoklic kakršne koli posebne nastavitev priti zastavami na zaslonu v posameznih postings. Sem stumped:-).

  7. #17
    Države
    Join Date
    Marec 2010
    Prispevkov
    34

    Default

    Quote Originally Posted by m_jankowski View Post
    Hi,
    Lahko prosim povej, samo biti prepričani, če je rešiti vprašanje proxy strežnika.

    Približno svoj prejšnji post - prosim povejte, kaj točno je ne zdaj delajo, in s tem, kaj lahko pomagam.
    Tudi, prosim spominjati se v odpreti nove niti za kakršne koli nove izdaje
    I * mislim * imam svoj zastopstvo vprašanje rešeno. Imate druge stranke, ki teče skozi a zastopstvo? Kaj so naredili s težavo? Kolikor sem lahko povedal, VBET je ne predkupna pravica zaiti a zastopstvo.

    Moj "rešitev" lahko povzroča druge težave, zato moram vedeti:-).

    I doda:

    curl_setopt ($povezave, CURLOPT_PROXY, "http://foo.com:nnnn/"); (v foo.com je moj proxy in je je nnnn številka vrat)

    pred vsako vrstico CURLOPT_URL. Zelo elegantno.

    ---

    Na ta točka prevod od vrh zastavice gradenj, vendar zelo počasi odgovor.

    NE vidim vse zastave na detaširanja, sami.
    Nazadnje urejal hmspain; 21-06-12 pri 17:44.

  8. #18
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Nikoli imel nobenih težav z pooblastil, ki so ugotovljene pred. Tako pa nihče ne je uporaba z pooblastil ali gre za konfiguracijo strežnika.

    Super, da ste rešili vprašanje. Za nove izdaje ste že odprli novo nit in tam sem že poslali odgovor. Bodite eno vprašanje na druga nit - to bo omogočilo nam za boljše upravljanje vprašanj.

    Se ne zavedamo možnih vprašanj spremembe. Kot sem napisal, to je samo za konfiguracijo strežnika. Samo preveri, kako se obnaša vBET in kako se obnaša prevajanje ponudnikov.

    Potrebujete pomoč s težavo?

  9. #19
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Ni odziva - obravnava vprašanje ni več. Če ne pišite v tej temi

Strani 2 od 2 FirstFirst 12

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •