Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Strani 1 od 2 12 ZadnjeLast
Rezultati 1 do 10 od 11

Thread: Ni mogoče onesposobiti vBET? (Nujna)

Hibridni pogled

Prejšnji Post Previous Post   Next Post Naslednji Post
  1. #1
    Brezupen
    Join Date
    September 2010
    Prispevkov
    256

    Default Ni mogoče onesposobiti vBET? (Nujna)

    Zdravo vse poskušam izslediti težavo, postalo očitno, približno teden nazaj, za ta namen, rabim, da onemogočite vse plugin's, vendar ko sem onesposobiti vbet forum ne naloži na vse, samo popolnoma prazno stran?

    Lahko nekaj pomoč kot moram to nujno, ker moj stil forum je pretrgana za goste.

    S spoštovanjem,
    Simon

  2. #2
    Brezupen
    Join Date
    September 2010
    Prispevkov
    256

    Default

    Michael, če ste prebrali to še vedno imajo admin dostop, ogled forum v dnevniku out/gost stanje in boste videli styling manjka, prijaviti in styling obstaja, zato moram onemogočiti vbet odpraviti kot possibile vzrok.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by Simon Lloyd View Post
    Michael, če ste prebrali to še vedno imajo admin dostop, ogled forum v dnevniku out/gost stanje in boste videli styling manjka, prijaviti in styling obstaja, zato moram onemogočiti vbet odpraviti kot possibile vzrok.
    Imate gost predpomnilnik vklopljen? Če poskusite izklopiti (samo začasno za preskus) in znova preveriti. Najverjetneje je vklopljena in ste naredili nekaj sprememb, slog in vaše slogi so shranjene v datoteke. Tako po spremembe slog datoteke so različne (različna imena) vendar predpomnjene polno realizacij HTML v gost predpomnilnika še vedno URLjev stari slog datoteke. Da bi popolnoma razložiti, kaj se zgodi. Torej, če je res vzrok potem prosim:
    1. Počakajte gost predpomnilnika potečejo in vprašanje bo oditi sama
    2. Ali če ne želite čakati samo čista gost predpomnilnika

    Če to ni vzrok potem nam in bomo ček to znova.

  4. #4
    Upokojeni;)
    Join Date
    Avgust 2011
    Prispevkov
    441

    Default

    Zdravo michal je trenutno počne delavnica, odgovoril vam bo čim prej, ampak tukaj je, kaj imam za vas, kako onemogočiti vBET:

    1. Onesposobiti to v Admin Kp
    2. Komentar vBET pravila v .htaccess. Če ne spomnite ki so tiste nato potrdite v vBET paket v imeniku ali-ne-upload/orodij/preusmerjanje-pravila
    3. Povrniti povezovanje spremembe v vbseo datoteke. Najlažji način - samo upload izvirne datoteke. Če nimate zip - prenesete s strani ponudnika. Najtežji način - samo odpreti readme.html v vBET paket in tam so natančno opisani katere spremembe bilo - samo naredi v nasprotno smer.

  5. #5
    Brezupen
    Join Date
    September 2010
    Prispevkov
    256

    Default

    Hvala za odgovor, sem snowed delo v trenutku, tako da moj stil forum za goste morali ostati zdrobljen do jutri, kjer sem lahko izvedete to dejanje, čeprav imam ugibati da je najnovejša vbet, ki povzroča to - bom updaate ste jutri, ko lahko uspešno onemogočite vBET.

  6. #6
    Brezupen
    Join Date
    September 2010
    Prispevkov
    256

    Default

    Michael, tuning izklop gost predpomnilnika delal, vendar jih samo kdaj uporabiti en slog, kaj kdaj predpomnjeni ali prikazano gostom je bil moj stil, ki zdaj, uporabiti uporabnik je nikoli pokazala drug slog, kdaj!, sem našel, da če v vbulletin nastavitve spremeniti slog, prikazano gostom se bo ne čast moja izbira točno, njene hit ali miss vendar večinoma niso styled različico trenutni slog. Če naredim kot vprašati in izklopite gost predpomnilnika nato se obnaša kot naj smislu da vbet iscausing vprašanje!.

  7. #7
    Brezupen
    Join Date
    September 2010
    Prispevkov
    256

    Default

    Sem zapustil gost predpomnilnika izklopljen od 22: 15 včeraj in gost pogled neregistriranih/ni prijavljen v pogledu je bil, kot je treba, ko sem obrnil nazaj na 21: 20 danes gost pogled je zdrobljen znova, če spremenim nato slog ta id, ki je na voljo s privzeto vbulletin ne izpolni ta sprememba insted gost pogled dobi določene, vendar kaže, da določi v prejšnjih slog, potem ko nekdo poskuša ogledati nit pogled vrne slog, sem samo spremenil?

    Sem že obrnila gost predpomnilnika off znova, tako da moj slogi so določene, kot sem navedel zgoraj niso spremenili slog ali poglej tako ni razloga, zakaj naj bi to težavo povzroča vBET, lahko vas prosim spustite a pritrditi ali povej mi, kaj lahko storite priti to delajo pravilno?

  8. #8
    Brezupen
    Join Date
    September 2010
    Prispevkov
    256

    Default

    Jaz rešiti to težavo sam pa vBET še vedno potrebuje rešitev tudi ta doen't potreba v obstati velja ročen:
    1. Dostop do Admincp > vBET predpomnilnika
    2. > gost predpomnilnika
    3. Onemogočen predpomnilnik gost in shranili
    4. Na Gostje Cache čas živeti & Gost Cache čas živeti za manj ustrezne strani vrednosti nič
    5. Omogočena gost predpomnilnika & shranjene
    6. Gost pogledi so zdaj kaže vaš pravilen slog
    7. Na Gostje Cache čas živeti & Gost Cache čas živeti za manj ustrezne strani vrednost, ki sem jih imel v pred & shranjene
    8. Preverjene prijavljeni, pogled za potrditev styling je bil še vedno v redu

    Zdaj je določen pogled za goste, ampak mislim, da ko predpomnjen zmanjka časa Če gost ogledov moje spletne strani in obstaja problem z styling ali nekaj napak, potem vsak gost potem videli lomljenega slog ali napake, ko je res, da napaka ne obstaja več!

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by Simon Lloyd View Post
    Jaz rešiti to težavo sam pa vBET še vedno potrebuje rešitev tudi ta doen't potreba v obstati velja ročen:
    1. Dostop do Admincp > vBET predpomnilnika
    2. > gost predpomnilnika
    3. Onemogočen predpomnilnik gost in shranili
    4. Na Gostje Cache čas živeti & Gost Cache čas živeti za manj ustrezne strani vrednosti nič
    5. Omogočena gost predpomnilnika & shranjene
    6. Gost pogledi so zdaj kaže vaš pravilen slog
    7. Na Gostje Cache čas živeti & Gost Cache čas živeti za manj ustrezne strani vrednost, ki sem jih imel v pred & shranjene
    8. Preverjene prijavljeni, pogled za potrditev styling je bil še vedno v redu

    Zdaj je določen pogled za goste, ampak mislim, da ko predpomnjen zmanjka časa Če gost ogledov moje spletne strani in obstaja problem z styling ali nekaj napak, potem vsak gost potem videli lomljenega slog ali napake, ko je res, da napaka ne obstaja več!


    Tudi nisem imel rešiti sami. Pravzaprav ste pravkar naredil, kaj sem napisal ste v moj prvi odgovor v to nit:
    Torej, če je res vzrok potem prosim:
    1. Počakajte gost predpomnilnika potečejo in vprašanje bo oditi sama
    2. Ali če ne želite čakati samo čista gost predpomnilnika
    Ste samo Zajapuren gost predpomnilnika, kot ste zahtevali. Prosimo, upoštevajte, da obstaja veliko preprostejši način za to - moraš narediti vse tiste ukrepe, je dovolj, da Pojdi na Admin CP -> vBET Cache -> Cache Cleaner. Žal, nisem omenil to možnost v zadnji odgovor - sem prevzela ti to veš.

  10. #10
    Upokojeni;)
    Join Date
    Avgust 2011
    Prispevkov
    441

    Default

    Žal, da si imel rešiti s svojo lastno, smo se preverjanje možnosti, zakaj se zdi in kako rešiti to enkrat za vse

Strani 1 od 2 12 ZadnjeLast

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •