Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Rezultati 1 do 1 od 1

Thread: Vprašanje facebook

  1. #1
    Države
    Join Date
    December 2009
    Prispevkov
    51

    Default Vprašanje facebook

    Zdravo vsem;
    En prijatelj me prosil, da ustvarite nekaj facebook računi, ker on ni sposoben storiti (on ni šef s je računalnika...).
    OK, ni problema, mislim: nekatere nove email računi, različna imena in priimki in je vse v redu.
    Po prvi facebook račun vprašajte me za potrditev z sms, mogoče je moj IP naslov?
    Spremeniti email, sprememba IP, Izbriši piškotke, vendar je isto, je vedno vprašajte me, telefonsko številko in potrditev s Sms.
    Če spremenim brskalnik, lahko ustvarite novo, vendar na drugi problem znova pojavi.
    Ponastavim pc, ampak nič: Mislim, da če spremenim pc morda imam isti problem.
    Na tej točki je osebno vprašanje za mene: kako lahko facebook razumeti da vedno me, da ustvarite nov račun in ne drugi osebi, ki ustvarja svoj prvi račun?
    Ali veste, kateri parameter facebook uporabo vprašati ali ni to telefonsko številko?
    Drugi dvoma: Če ste v internet točka, kako vzpostavite povezavo? vsakdo mora vstaviti svojo številko?
    Hvala za vašo pomoč.
    Nazadnje urejal vBET; 19-10-11 pri 10:05. Razlog: oglas, ki se odstranijo

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •