Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Strani 1 od 2 12 ZadnjeLast
Rezultati 1 do 10 od 18

Thread: Forum povezave = neuspeh

Hibridni pogled

Prejšnji Post Previous Post   Next Post Naslednji Post
  1. #1
    Brezupen
    Join Date
    November 2009
    Prispevkov
    168

    Default Forum povezave = neuspeh

    Imam nekaj forumov, ki služijo kot povezave: na primer, eden od mojih forumov, povezave do pentaxforums.com / lensreviews /.

    Ko je prevedena v tuj jezik, je povezava zapišemo z jezikom v URL, tj pentaxforums.com / sv / lensreviews /, ki je očitno vrača neuspeh. Ali obstaja rešitev za to? Raje bi se izognili 301 htaccess pot.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default



    Prosimo, določene v možnosti vBET vašem forumu imenik in preverite, ali imate ustrezna. Htaccess pravil (imenik je treba dodati, kot je opisano v priročniku).

  3. #3
    Brezupen
    Join Date
    November 2009
    Prispevkov
    168

    Default

    Ne vem, kaj misliš. AFAIK vse, kar je pravilno nastavljen na ročno.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Pojdi na Admin CP -> vBET -> Main in nastavite "Forum imenik"

  5. #5
    Brezupen
    Join Date
    November 2009
    Prispevkov
    168

    Default

    To je že določeno. Ne verjamem, da boste razumeli moj problem.

    To samo

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    OK - opravičujem za zmedo. Nisem res ne razume vprašanja.

    Kot vidim, so vaše strani, prevedena tudi forum.

    Zdaj območje zunaj imenik forum. Kot lahko vidite na tem forumu vBET podpira prevod območja zunaj imenika forum - seveda teh strani je treba pridobiti z vBulletin. Torej, če so vaši območjih zunaj imenik tudi forum, ki ga vBulletin ste sposobni prevesti.

    Kaj je potrebno:
    1. Ločena. Htaccess datoteko v imenik, kjer so strani prevesti (boste našli ustrezna pravila v ne-ne-upload imenik)
    2. Vse URL na straneh prevedeni zunaj imenik forum mora biti absolutna (začenši s http), sicer lahko pride do težav s sledenjem prevodom.
    3. Če te strani se v nekaterih drugih podimeniku (ki niso v domeni root), potem boš moral nastaviti "Naj Directories" v AdminCP-> vBET-> Main

    V primeru kakršnih koli prihodnjih vprašanj - kar vprašaj

  7. #7
    Brezupen
    Join Date
    December 2009
    Prispevkov
    276

    Default

    moman - sem meri, addon, ki prevedena v redu. Sem dodal, da "Keep Directories"

  8. #8
    Brezupen
    Join Date
    November 2009
    Prispevkov
    168

    Default

    Jaz bom poskusil to s htaccess datoteko, ampak pet dolarjev, pravi, da ne bo delovalo. Zadevnem odseku ni nujno prevod sploh, saj je zelo tehnična, tako da sem samo želim, da bi dobili okoli bug v vBET, ki prevaja zunanjih povezav, ki niso nujno del vB.

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by moman View Post
    Jaz bom poskusil to s htaccess datoteko, ampak pet dolarjev, pravi, da ne bo delovalo. Zadevnem odseku ni nujno prevod sploh, saj je zelo tehnična, tako da sem samo želim, da bi dobili okoli bug v vBET, ki prevaja zunanjih povezav, ki niso nujno del vB.
    Preveril sem vašo spletno stran. To je ki dela lep - samo pojdite na vaš forum, dal nekaj prevod in videli, da sledenje ni dodan lensreviews ...

  10. #10
    Brezupen
    Join Date
    November 2009
    Prispevkov
    168

    Default

    Sem se htaccess pravila, kot je navedeno v readme.

    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
    
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
    
    RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
    
    RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]
    Medtem ko je Strani ni mogoče najti - PentaxForums.com

    Torej, kaj je vzemite enostavnejše rešitve in shranite sami glavobol:

    Kako preprečim forum povezave s prevajanjem?

    Trenutno, Pentax Lens Review in Specifikacija Database - Main Index (Link) se predelajo v http://www.pentaxforums.com/forums/pl/lensreviews/ (404).

    Želim povezavo ostala nespremenjena.

Strani 1 od 2 12 ZadnjeLast

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •