Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Rezultati 1 do 3 od 3

Thread: Predlogi

  1. #1
    Brezupen
    Join Date
    November 2009
    Prispevkov
    168

    Default Predlogi

    Te so bolj podobni predlogi, kot za funkcije, ampak mislim, da bi bil dobrodošel dodatek.

    1. Vidim, da če isto besedo večkrat pojavi na strani, se pošlje dvakrat prevesti.
    Na primer, za dva izberite dropdowns, lahko vidite to v URL: & q = Izberi & q = Izberi

    Tako prevodi so nerealne, je treba ponovno delala, tako da je zahteva ni dvakrat (sedaj, ko sta Google in Bing API pod strogimi omejitvami in plačila)

    2. Če prevod ne uspe, ker je dosežena omejitev uporabe, kažejo izvirno besedilo namesto prazne strune.

    3. Ne odstranjujte kartice in vdolbine iz izvorne kode. To ne izboljša učinkovitost in samo naredi vir težje spremeniti ali nadgraditi, ki jih tisti, ki radi Praćakati v PHP.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Hi

    1. Da imaš pravico o tem. Ni bilo vprašanje pred in ker ni bil značilen primer je bil celo boljši za izvedbo, da ne preveri pa je svet že v čakalni vrsti prevodu. Zdaj bi lahko varno nekaj centov. Zadevo bomo preučili bližje našim algoritmom.

    2. To bo majhna zmogljivost vpliv, vendar ne sme biti res vidni. Bomo nadgradili to.

    3. Ne želimo spodbuditi kode sprememb - to vodi le do vprašanja.

  3. #3
    Brezupen
    Join Date
    November 2009
    Prispevkov
    168

    Default

    Sliši se dobro! Jaz sem še vedno uporabljajo 3.3.3 in po meri za integracijo z reviewpost in photoplog sem moral narediti nekaj sprememb v kodo ... sem že omenil, da je to drugo predloge, čeprav.

    Še en predlog:

    4. Set CURL timeout na prošenj za prevod. Vse, kar traja dlje kot 1 sekundo je treba verjetno ubil (ta sprememba bi tudi šel skupaj z # 2, tudi če ne cache prvotnega besedila).

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •