Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Strani 3 od 4 FirstFirst 1234 ZadnjeLast
Rezultati 21 do 30 od 40

Thread: Glavna vprašanja prevajanja

  1. #21
    Brezupen
    Join Date
    September 2010
    Prispevkov
    256

    Default

    Hvala za odgovor Michael, vendar, če berete še skozi to temo, bi videli, da sem bil, ki imajo še težave z vBET 3.4.1 in nato nadgradili Beta, tudi z beta + Google V2 Api, Google in Microsoft V1 Api ID še vedno ni pokazal prevod, sem ročno prevesti nekaj sedaj, vendar nisem pričakovali tiste prevode, ki so bili izgubljeni znova pojavijo, ko plačujejo za rezultate, sem zmanjšati svojo podporo za vse jezike na približno polovico, je le 7 jeziki ti do zdaj v skladu z Google API V2 stats in v samo 40 minutah sem se uporablja 100.000 znakov!

  2. #22
    Brezupen
    Join Date
    September 2010
    Prispevkov
    256

    Default

    Kot je dodal informacije, ki sem jih Google API V2 kot zahteve glede odkrivanja, sem poskusil Microsoft, kot odkrivanje in Google API V1, vendar nobeden preveden nit naslovov nazaj.

  3. #23
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by Simon Lloyd View Post
    Imam še vprašanja, vbenterprisetranslatot.php uporablja ALL moj cpu časa, si oglejte spodaj:
    PID ************ Lastnik Prednost CPU% Memory% Command
    12493 (Trace) (Kill) thecodec 0-104 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12496 (Trace) (Kill) thecodec 0-72,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12495 (Trace) (Kill) thecodec 0-67,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12492 (Trace) (Kill) thecodec 0-42,0 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12490 (Trace) (Kill) thecodec 0-23,5 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12484 (Trace) (Kill) thecodec 0-11,7 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    20732 (Trace) (Kill) mysql 0-1,8 - 6.2 / usr / sbin / mysqld - basedir = / - datadir = / var / lib / mysql - user = mysql - pid-file = / var / lib / mysql / server.thecodecage.com.pid - skip-zunanje-zaklepanje -


    Imam 4 cpu in to je ubijanje svojo spletno stran zdaj, da ne moremo dobiti prevode!, Imam onemogočen polovica prevodov in še vprašanje!

    Ali lahko kdo pomaga?

    Prosimo, da uporabite enega niti na eno vprašanje. Za nove izdaje uporabljati drugih nit. Kmalu - ne vbenterprisetranslator_seo.php ki traja celo svoje vire - to je ves vaš forum, ker vsak forum zahtevo gre trought vbenterprisetranslator_seo.php ki predvideva le nekaj spremenljivk za vbseo.php in vključuje res zahtevani. Nastavite vaše celotno forum promet na to datoteko po svoje .htaccess datoteko. Torej ni vprašanje, s to datoteko na vse - to je vaše celotno forum porabe. Če želite več description v to območje, je potrebno - prosimo, da odprete novo nit za to, ali je bil že obstoječih. Eno vprašanje, na eno nit

  4. #24
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by Simon Lloyd View Post
    Moram nadgraditi na beta, da bi poskušali rešiti moje vprašanja, vendar se zdi, da nisem dobili prevode iz Microsoft?

    Tukaj je Micorsoft trgih rezultat:


    Sem dvojni chaecked imam ID MS pravilen!
    Mi bo preveril, da z najvišjo prednost in vas obvestili o rezultatih - morda Microsoft spremenila API, če se operacija ne prepozna. Sedaj je polnoč v naši državi, tako da bomo začeli zjutraj, vendar Radek gets info od mene, da preverim ASAP.

  5. #25
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by harleyforum.se View Post
    Ali natančno isto stvar .. je začela nekaj dni nazaj. (Brezplačno različico 2.4.4)
    Oglejte si pojasnilo tukaj: http://www.vbenterprisetranslator.co...html # post10379
    To ni vBET - je Google v1 nova omejitev - Google v1 se pripravlja, da bo zaprt. Če želite razpravljati o tem več, prosim Odpri svojo nit v prostem oddelku različici.

  6. #26
    Brezupen
    Join Date
    September 2010
    Prispevkov
    256

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    Mi bo preveril, da z najvišjo prednost in vas obvestili o rezultatih - morda Microsoft spremenila API, če se operacija ne prepozna. Sedaj je polnoč v naši državi, tako da bomo začeli zjutraj, vendar Radek gets info od mene, da preverim ASAP.
    V redu bo, počakajte, da slišim od vas, sem teči, da je datoteka že večkrat, bom pm lahko datoteke povezave tako za google in MS na moji strani in vam jih kliknete, ko vam je všeč

  7. #27
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by Simon Lloyd View Post
    Hvala za odgovor Michael, vendar, če berete še skozi to temo, bi videli, da sem bil, ki imajo še težave z vBET 3.4.1 in nato nadgradili Beta, tudi z beta + Google V2 Api, Google in Microsoft V1 Api ID še vedno ni pokazal prevod, sem ročno prevesti nekaj sedaj, vendar nisem pričakovali tiste prevode, ki so bili izgubljeni znova pojavijo, ko plačujejo za rezultate, sem zmanjšati svojo podporo za vse jezike na približno polovico, je le 7 jeziki ti do zdaj v skladu z Google API V2 stats in v samo 40 minutah sem se uporablja 100.000 znakov!

    Če ne uporabljate Google v1 več, je priporočljivo, da onemogočite cache čistejši. V kabini Microsoft in Google API v2 API je dovoljeno cache rezultate, tako dolgo, kot jih potrebujete.
    Prav tako vas prosimo, menijo, da blokira toliko strani, kot mislite, da niso pomembni za prevajanje - vBET omogoča, da določi, katere strani pa ni treba upoštevati za prevod.
    In seveda še brezplačno uporabo Microsoft API. Vem, da je zdaj vprašanje - to je splošno namig - si bomo prizadevali, da popravi to.

  8. #28
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by Simon Lloyd View Post
    Kot je dodal informacije, ki sem jih Google API V2 kot zahteve glede odkrivanja, sem poskusil Microsoft, kot odkrivanje in Google API V1, vendar nobeden preveden nit naslovov nazaj.
    Prosimo, upoštevajte, da se zaznavanje ne prevaja! To le zaznava jezik in wrap sporočilo v BBCode če je sporočilo v drugem jeziku. Prevod se zgodi, kadar je to potrebno. Torej, odkrivanje možnosti ne bo spremenil svojega obnašanja stran med generacije - odkrivanje se uporablja le, če novo sporočilo prihaja.

  9. #29
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by Simon Lloyd View Post
    V redu bo, počakajte, da slišim od vas, sem teči, da je datoteka že večkrat, bom pm lahko datoteke povezave tako za google in MS na moji strani in vam jih kliknete, ko vam je všeč
    Ali lahko v pomoč - hvala Za nas je to res tako velike neprijetnosti, ki Google postavlja meje, vendar to ni odvisno od nas.
    Še vedno lahko vaše vprašanje z Microsoft je bug, ali v zvezi z nekaterimi spremembami v API (sporočilo, pravi, da operacija je narobe). Zato moramo to preveriti.

  10. #30
    Brezupen
    Join Date
    September 2010
    Prispevkov
    256

    Default

    Hej, bi morali biti v postelji zdaj , I so blokiral vse strani, pred tem, da sem storil ne potrebujejo prevod. Zdaj sem sem se uporabiti le API V2, vendar so omejene vsak dan do 100.000 znakov, zaradi stroškov.

    Imam določene Cache čistilec na "Dissabled", sem se spraševala, če je onemogočena, da kot ste morda zamudili slovnične napake "Dissabled "prikazuje v mojem admincp ampak morda plugin izgleda za" invalidne "?

Strani 3 od 4 FirstFirst 1234 ZadnjeLast

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •