Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Rezultati 1 do 8 od 8

Thread: Zelo nenavadno vprašanje

  1. #1
    Države
    Join Date
    Januar 2010
    Prispevkov
    53

    Default Zelo nenavadno vprašanje

    Medtem ko sem imel nekaj obremenitve strežnika na strežnik, kar naenkrat sem dobil opozorilo od vb, da imam nepopolno področjih profil zapolniti. s katero se zvok res čudno, ker jaz dont imajo vsa polja, saj so bili vsi že napolnjena.

    grem v cp uporabnikov in vidim, da je bilo tisto, kar postavi v moji "o meni", je bil spremenjen v italijansko. V začetku sem mislil, da sem dobil kramp ali kaj podobnega, moja gostiteljica preučiti, vendar niso izvedeli, kasneje pa sem preveril, kaj ta beseda pomeni v italijanskem jeziku in je preveden izraz tega, kar sem že v mojem profilu.

    to je zelo čudno, saj se zdi, da nekako je bilo, ki jih povzročajo vBET. Ne vem, zakaj, in jaz sem res moti, da ugotovite, da je do take stvari, ki vplivajo tudi drugi podatki. Najbolj čudno pa je, da sem imel baze cache izklopljen.

    koli zamisli Kaj se dogaja?

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    vBET ne sme spremeniti svoje podatke. vBET ne prevajajo informacije, ki pride po pošti. Morda ste zavezani prevedene informacije - v tem primeru, da ste poslali te podatke na strežnik in vBET ne spreminjajo POST info, da je šlo za DB. To je le hipoteza. In teden hipotezo, saj vBET ne prevajajo vrednosti znotraj vhodnih polj ... Torej, res edini razlog, sem videl, zdaj pa je, da se takšni podatki so poslali na strežnik.

    V tem trenutku ne vem, jaz te ne razumem dobro. Torej, navedite natančne podatke:
    - Na kateri strani se vam zdi ta podatek (URL)
    - Kaj je ime polja
    - Lahko razmnožujejo vprašanje?

    Bomo pogledat po bomo se prepričajte, da preverite, kaj

  3. #3
    Države
    Join Date
    Januar 2010
    Prispevkov
    53

    Default

    USERPROFILE polje "o meni", se je spremenila ta. Imel sem nekaj napisal tam, potem pa iz nekega razloga sem dobil opozorilo, da imam nepopolno profil področjih, čeprav so bile polne vse. Potem sem šel za ogled in vidim, da na tem področju profilu "o meni", vhod je bil v italijanskem jeziku: /

  4. #4
    Države
    Join Date
    Januar 2010
    Prispevkov
    53

    Default

    Prav tako sem videl, da so nekateri, ki niso angleške znake, kjer je spremenilo, da ?????????? na primer v meta opis: /

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    OK, tako - ste lahko reproducira? Ali prav razumem, da moram Uredi profil na prevedeno stran, in izzovejo obliko napake, in po tem bo treba prevesti to? Ja? Prosim, da me v točkah, kaj storiti - bomo delo za reprodukcijo na naših forumih preizkus in ga pravilno
    Nazadnje urejal vBET; 25-09-11 pri 22:21.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by tsak76 View Post
    Prav tako sem videl, da so nekateri, ki niso angleške znake, kjer je spremenilo, da ?????????? na primer v meta opis: /
    Ali je to isto vprašanje - urejanje profila ali kaj drugega? Za novo izdajo Prosimo, odprite novo temo in dati več info

  7. #7
    Upokojeni;)
    Join Date
    Avgust 2011
    Prispevkov
    441

    Default

    Poskusil sem reproducirati to vprašanje na našem forumu preizkus z urejanjem / shranjevanje / prenos podatkov v "o meni", vendar nisem bil sposoben narediti to. Žal mi je, da imajo več namigov

  8. #8
    Upokojeni;)
    Join Date
    Avgust 2011
    Prispevkov
    441

    Default

    Brez odgovora, menijo, da je rešen, če imate kakršnakoli vprašanja o tej temi se posvetujte, ga bom ponovno odprla, za katera koli druga vprašanja, vas prosimo, odprite novo temo

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •