Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Strani 2 od 2 FirstFirst 12
Rezultati 11 do 16 od 16

Thread: 404 v ver 3.4.1

  1. #11
    Upokojeni;)
    Join Date
    Avgust 2011
    Prispevkov
    441

    Default

    Osebno sporočilo pošljete

  2. #12
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Bom samo prebral vso stvar in vam pomoč v nekaj minutah.

  3. #13
    Države
    Join Date
    Januar 2010
    Prispevkov
    53

    Default

    svojo rešiti

  4. #14
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Oprosti, ampak nisem mogel ugotoviti, kaj je vprašanje. Tukaj je nekaj stvari začele in to nit je v nered že ... Prosimo, odprite novo temo za vsako vprašanje in še vedno obstoječe kopije sporočil iz tukaj (samo kopiraj, prilepi). Žal mi je za težave - Radek ni vedel, naša politika upravljanja - eno vprašanje za eno nit, tako da je naša krivda, vendar še vedno ga moramo očistiti drugače bo dobil najslabše. Sedaj imam vtis, kot vsako delovno mesto je približno nekaj drugega (404, vbadvanced, grške črke v URL, vbseo bug) in ne morem ugotoviti stanje vseh vprašanjih. Res - ne vem, kaj pomaga pa potrebuješ zdaj ...

    Ta nit v naslovu je napaka 404 in, kot sem razumel, da je rešen. Če imate še vedno 404 vprašanje pišite tukaj, če se to reši - prosim potrdite. Za druga vprašanja - prosim odpreti druge teme (1 niti na vprašanje). Imam nove strojne opreme zdaj (sem imel laptop crash tako Radek je bil sam na forumu zadnje dni), tako da bom lahko pomagal hitro ta čas. Samo prosim, kaj sem prosil za - odpreti novo temo za vsako vprašanje, tako da bomo lahko, da ga upravlja in iti nazaj, če je to potrebno (kot je sedaj), za celotno zgodovino vprašanje.

  5. #15
    Države
    Join Date
    Januar 2010
    Prispevkov
    53

    Default

    Rekel sem svoje rešiti. drugo podporo Dal sem mu dostop do preskusne forum in ga rešiti. r.dziadusz so morali biti označeni ga rešiti.

  6. #16
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Super - hvala za potrditev Jaz sem kar jo je zaznamovalo zdaj. V primeru drugih / prihodnjih vprašanj - prosim odprta nova tema za vsako

Strani 2 od 2 FirstFirst 12

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •