Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Strani 3 od 3 FirstFirst 123
Rezultati 21 do 24 od 24

Thread: VB 4.1.4 in 4.2.3 vBET - nered

  1. #21
    Brezupen
    Join Date
    Februar 2011
    Prispevkov
    138

    Default

    Tako ne boste nikoli videli vse slog vprašanja, razen enega manjših napak (....Besedilo je prevedeno v ajax editor (kot sem opisal, preden je že rešen v 4.4.0, vendar postavitev je OK - ni vprašanje css.)? Se mi zdi, da je težko verjeti. Sem jih videl v Chrome, Opera, Safari, IE in FF. Pogledal sem na to ure in ure pred začetkom nit.

    Nisi povedal, ali ste bili sposobni reproducirati simptome sem opisal. Ali ste sledili korakom v moje mesto 19?
    Nazadnje urejal norku; 16-06-11 pri 23:56.

  2. #22
    Brezupen
    Join Date
    Februar 2011
    Prispevkov
    138

    Thumbs up

    Moram iti sedaj, ampak vse izgleda, da se spet delajo. Jaz bom spremljala stanje v cache skozi dan, jutri (danes).

    Najlepša hvala za čas, si dal v to ta večer odlično podporo M. kot ponavadi in zelo cenjen!
    Nazadnje urejal norku; 17-06-11 pri 00:02.

  3. #23
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by norku View Post
    Tako ne boste nikoli videli vse slog vprašanja, razen enega manjših napak (....Besedilo je prevedeno v ajax editor (kot sem opisal, preden je že rešen v 4.4.0, vendar postavitev je OK - ni vprašanje css.)? Se mi zdi, da je težko verjeti. Sem jih videl v Chrome, Opera, Safari, IE in FF. Pogledal sem na to ure in ure pred začetkom nit.

    Nisi povedal, ali ste bili sposobni reproducirati simptome sem opisal. Ali ste sledili korakom v moje mesto 19?
    .
    Ni težko verjeti, da sploh - je bilo dovolj, da sem šel v nit, ki je bil že cached (in verjamem, da je bilo vprašanje z z zlomljenimi cache). Torej, na ta način sem videl vse, saj domnevam, da je treba.

    Resnično -? Kaj bi imam namen, da sem 10-krat več delovnih mest ... Podpora je brezplačna - moje delo je tukaj, da reši vprašanja, kakor hitro je mogoče. Nihče me plačani za to ti 10-krat več To je preprosta - nisem videl vseh vprašanjih. Prosimo, ga vzemite kot dejstvo.

  4. #24
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by norku View Post
    Moram iti sedaj, ampak vse izgleda, da se spet delajo. Jaz bom spremljala stanje v cache skozi dan, jutri (danes).

    Najlepša hvala za čas, si dal v to ta večer odlično podporo M. kot ponavadi in zelo cenjen!
    Great - Predvidevam, da je čiščenje cache rešil vprašanje. Ne vem, zakaj je bil zdrobljen predpomnilnika. Če se zgodi še enkrat potem bomo preverili, zakaj bi se lahko zgodilo - zdaj omogoča le domnevamo, da je bil zdrobljen, preden ste posodobili do 4.3.0.



    V tem trenutku vprašanju rešiti. Če se zgodi še enkrat prosim, napišite tukaj in bomo ponovno odprla.

    vBET 4.4.0 opombe ob izdaji )

Strani 3 od 3 FirstFirst 123

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •