PDA

View Full Version: Rešeno CMS sprednji strani - možnost, da izklopite prikaz prevoda zastav



brubros
22-08-10, 19:06
Imam začele uporabljati and BBCode izdelki, za katere vem, stroj prevod brez posredovanja človeka je dovolj. I priložiti celoten članek z vBET BBCode. I love funkcijo! Prikaz prevoda zastavo v članku pogled in dostopnost izvirnega besedila so kot nalašč pa prikaz zastav in "drop-down" puščico na pogled domači strani vsebin CMS (.../ /) vzame preveč prostor za moje namene. Jaz bi raje, da so [Lang] kode ne upoštevajo, ko prikazan na prvi strani. Morda globalno nastavitev v nadzorni plošči vBET?

Prosim, oprostite mi, če je to funkcijo zahteva že biti nekdo drug.

vBET
24-08-10, 05:38
Prosimo, da vidite na možnosti (Admin CP -> vBET -> Misc):
- Prikaži original besedilo za uporabnika
- Prikaži original besedilo za goste

Lahko nastavite tam želiš pokazati originalno besedilo (in kako) ali ne. Ali je to kaj misliš?

brubros
28-08-10, 03:37
Yes. To je rešitev. Oprostite mi je zamudil!

kamilkurczak
28-08-10, 13:18
Hvala za potrditev. Premaknil bom to temo v za odpravljanje težav

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1