PDA

View Full Version: podpora vprašanja



cosy
12-01-10, 18:35
Rad bi vedel o podpori:
kolikšnem času podpora zajema?
koliko lahko ppl dati podporo pri vBET primeru zbolijo? ali ne more odgovoriti na forumih

vBET
13-01-10, 22:39
Ni časovni okvir za podporo. Ko so naše stranke boste dobili podporo za nas. Seveda, ko se bodo nekateri vBET različico zastarela (zelo star), potem bomo nasvete, da se posodobi, kot so nove različice rešitve za stare zadeve.

Opišite "ppl".

Konstantin
19-02-10, 14:21
Opišite "ppl".



PPL - ljudje

vBET
19-02-10, 15:12
Očitno nismo tako velika kot Jelsoft, ekipe vBSEO še;) V tem trenutku sem uradno podporo, glas in sem mogoče pomagati na tem področju, če bo to potrebno.

Večinoma je podporo, ki vsak dan, ne 24 / 7, ampak vsak dan. Napisal sem predvsem, ker se lahko zgodi, da na počitnice ali enkrat na nekaj koncih tedna bo prispevke počakati malo dlje.

Upam, da ta odgovor izpolnjujejo vas:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1