PDA

View Full Version: Rešeno Podpora pod Circunstances, da vsi drugi sledite



techanalyst
12-10-11, 22:14
Slabo sprejeti podporo, dokler:

1.) Št šifra spremembe ali prilagoditve tretja stranka plugins ali vbulletin, sama
2.) Ni onesposobljujoče plugins

VBulletin, VBSeo in Dragonbyte so Bog pravic na moj forume in ne počnejo katero od zgoraj

vBET
12-10-11, 22:16
Ste že rekel - ja. Bomo z veseljem vam pomaga:)

techanalyst
12-10-11, 22:17
Ne da bi katero koli oznako spremembe, ali možnost spremembe koli ther plugin teče

vBET
13-10-11, 00:28
Ne da bi katero koli oznako spremembe, ali možnost spremembe koli ther plugin teče

TOČNO! Smo že pisali to vam večkrat. In pravkar odstranili vaš zadnji post tukaj - ne ponovite sporočila več in več kot enkrat - se šteje SPAM in bodo odstranjeni. Nima smisla za vklop v krogu.

Tako ste že večkrat potrdili, da smo bo na št kodo ali možnost spremembe in drugih plugins teče. Prav tako smo bo DISSABLE nič. Tako, kot ste želeli.

Torej prosim Ustavi izdelavo izgovore in nam - res dvomim, da res obstaja vprašanje ne želite, da so vBET, ki so funkcionalno na vaš forum. To je brez pisnega nameravata osebni napad - samo želim vam povedati, da v moj vtis izgleda ne želite nas tam (in vemo, da vam omogoča podporo oseba na vaš forum - ste ga napisali sami - tudi vedno nastavite začasnega dostopa ali preskus forum z uporabniki datum, odstraniti, če obstaja kaj ključnega pomena, vendar to ni - si napisal ta podpora za različne Modovi ima dostop do vaše forum). Tako v dejanski Zasićenost osebno I Tumarat kaj je razlog za takšno vedenje? In kot možnosti, mislim, da bi lahko izda (res ne obstaja) samo za razlog, da krik za nadomestilo. Ni osebni napad - ste res zakričala, za to uporabo zgornji primerih in si res že napisal več lažne izjave rabim, da je obravnavani, da bomo lahko razpravljali tukaj ni obstoječih izdaje za silijo nadomestila. Ne povem, to storite - hočem dana vašo pozornost, kako lahko ogledate in vas, da nas samo kažejo, da izdajo res obstaja, in seveda nam omogočajo, da vam pomaga v primeru, če imate težavo z izginjajo ponudbe za odgovor.

Še enkrat - smo ne bo spreminjajo drugih plugins konfiguracija niti koda ne onemogočite ničesar. Tako ni več izgovorov - samo povej nam delo na vprašanje če res obstaja. Ne reči, da isn'ta, samo reci, I upravičeno dvomijo o tem. Samo hočem, da veš, da imam razlogi za dvom, da. In prosimo, upoštevajte, da bo treba res srečen, da vam pomaga in vBET pravilno deluje na vaš forum, če le to hočeš, in da za to.

I je 1: 30 ponoči v naši državi - tako smo bo šel tam pozneje.

techanalyst
13-10-11, 00:54
Dejansko delo, Im, dejansko lov določitvi druge prevod plugins želite. Res si želim to delajo, vendar vem za dejstvo, če ste dobili dostop youll sprememba možnosti v vbseo ali vbulletin, ki je, kaj ne želite. Tako vaš plugin ne deluje, kot bi pričakovali, thats zelo pošteno predpostavki, doesnt delo, kot bi želeli "tega kupca". Sem veliko, Photopost Pro, VBTube itd, vse kupljene in blagovne znamke prosti, vse zmaj bajt, vbseo, vbulletin itd itd, nikoli ne enkrat sem zahtevali vračilo zakaj? Ker so "delal kot sem pričakoval"

Si me je klical scammer? Prosite približno 9 druge plugin ponudniki in ljudi delaš tema delo, Ive nikoli enkrat morali zaprositi za nadomestilo, niti niso kateri koli od njih me pokliči scammer

Sem bil razmišlja, dokler ste me je klical scammer, ponovno žaliti po meri in pričakujejo, da dela z vami?

Im ne krivijo programsko opremo, Im, le z navedbo vaše programske opreme isnt pravico za moje forum, bo najdem drugi prevodi plugin, da ne zahtevajo, in samo slabo menijo, to a $200 + naučili lekcijo

techanalyst
13-10-11, 01:00
Dejansko namesto pri nadomestilu postavite povezavo ali obvestilu navzgor navaja spremembe, ki se zahteva pred nakupom, id raje vedo, da moj nauk 200 + pomagal nekdo iz

Ali

Slabo obdržati licenca in ne uporabite programsko opremo, dokler "kupec" vem, to bolje, v obliko za uporabo? In za čas imam to in ne uporabi, to ne bo začnete štetje 365 dni posodobitve, dokler začnem, da jo uporabljajo

vBET
14-10-11, 23:06
Dejansko namesto pri nadomestilu postavite povezavo ali obvestilu navzgor navaja spremembe, ki se zahteva pred nakupom, id raje vedo, da moj nauk 200 + pomagal nekdo iz

Ali

Slabo obdržati licenca in ne uporabite programsko opremo, dokler "kupec" vem, to bolje, v obliko za uporabo? In za čas imam to in ne uporabi, to ne bo začnete štetje 365 dni posodobitve, dokler začnem, da jo uporabljajo

Ni sprememb koda na vseh morajo delati vBET s vBulletin.

vBET
14-10-11, 23:08
...Res si želim to delajo, ampak vem za to, če ste dobili dostop youll sprememba možnosti v vbseo ali vbulletin, ki je kaj ne želim. Torej vaš plugin ne deluje, kot bi pričakoval...

To je samo več kot absurdno izgovor - veš prihodnosti... Tudi veš številke za loteriji?...

Zagotovljena je bila večkrat, da ne konfiguracije drugih plugins niti vBulletin bo spremenilo. To je samo drug izgovor. Ni važno, da pišete, kot želite funkcionalna, ko vam je kaj proti vaše besede. Če želite imeti vBET delo na vašem forumu bi omogočila, da vam pomaga. Vendar ni mogoče v pomoč, ko vprašanje je sestavljena samo na silo nadomestila - kaj bi popolnoma izgovor celotno vaše obnašanje v primeru, če je goljufij. V tem trenutku to vprašanje obravnava kot goljufij in zaprto saj pomoč ni potrebna.

Tu smo, da vam pomaga z vašo težavo, če res obstaja:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1