Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
Výsledky 1 na 5 z 5

Závit: Moje stránky nie sú indexované x52?

  1. #1
    Senior Member
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    142

    Exclamation Moje stránky nie sú indexované x52?

    Dobrý deň, som pomocou vBSEO Mapa generátor bez vBSEO, len som chcel vedieť, najlepšie nastavenie pre to, pretože som si všimol, že moje príspevky si nie sú indexované v Google, a ja som kontrolovaný a všetkých 52 jazykov, v databáze sú plné (pracovný preklad), len môj rodný jazyk forum z nich sú indexované Google.

    Môže mi niekto pomôcť s konfiguráciou to, pretože som moc urobil niečo zle, alebo nie písať?

    Alebo mám problém inde, pretože ja tomu nerozumiem?

    S pozdravom

  2. #2
    Senior Member
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    142

    Default

    Nikto?

    So všetkými týmito úspechmi, prečo som tak nešťastný?

    Mám zahraničných návštevníkov (veľa) a zahraničných Google pridáva (veľa), ale nevidím jazyka prekladal indexovanie (žiadny)??

  3. #3
    Člen
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    38

    Default

    Umožňuje odosielať URL tak niektorí členovia môžu pozrieť?

    Za to, čo stojí za to, som zistil, že je lepšie previesť približne 10 najpopulárnejších jazykov. Začnite bohatých krajinách, ktoré môžu mať záujem o vaše tému. Napr. pre futbalové fórum by som prekladať európske jazyky (španielčina a portugalčina je aj hovorený v Južnej Amerike), by som aj Japonska a Južnej Kórey.

    Zoberme si na Filipínach majú HDP na obyvateľa asi 1.800 dolárov USD, porovnanie tohto do Nórska, ktorý je asi 94.000 dolárov USD. Mnoho afrických krajín HDP na obyvateľa pod $ 500 P / a.

    Ktoré krajiny sú s väčšou pravdepodobnosťou obsahovať používateľov, ktorí budú kupovať a inzerentov, ktorí trávia?

    Ak Googlebot sa bude prechádzať 1 milión stránky vášho webu za mesiac, mali by ste si ju prehľadávanie vašich stránok, francúzsky alebo Nórska alebo filipínsky alebo afrikánčina stránky?

    , Bez toho, aby videl svoje stránky, myslím, že väčšina ľudí sa snaží dostať šialení 52 jazykoch indexované. Zúžiť na niekoľko bohaté ekonomiky a sústrediť sa na tie.

  4. #4
    Senior Member
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    142

    Default

    Moje stránky o mobilných telefónoch.
    Každopádne tento úspech ich má al o: http://www.vbenterprisetranslator.co...24200-day.html

    a ako on hovoril, že on šiel do 12.000 URL indexované v Google, a teraz má cez 130.000 a ešte horolezectvo, mal som pred vbet 59100 a 61000 teraz s 52x?

    http://www.vbenterprisetranslator.co...ess-story.html Tu majiteľ má ďalší úspech bez použitia Sitemap (môže to byť problém?), Som pomocou Sitemap, pretože už v mojej pamäti, ide to vždy odporúča?

    PS. Viac informácií je možné nastavenie sa do týchto úspechov, pretože všetko, čo je len trochu príliš všeobecné pre mňa?

    S pozdravom
    Naposledy upravil mario06; 28-06-10 v 06:45.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Vezmite prosím na vedomie, že sa nás pýtajú, prečo Google nie indexované ešte viac vašich stránok - to je otázka pre Google ...
    Stále vám môžeme dať niekoľko rád:
    1. Uistite sa, že to, čo ste blokovanie v robots.txt a skontrolujte, kedy bol naposledy vykonané zmeny tam. Ak ste začali blokovať niektoré stránky nedávno (v posledných 2-3 mesiacov) - ako člen strany, ako Odporúčame - potom Google je nielen indexovanie nové stránky, ale tiež odstraňuje blokovaný jeden z indexu.
    2. Google prechádza a index stránok s vlastnou nevie, algoritmy - stále ešte myslia, že o tých je známe. Tj. Vaše Page Rank určí, ako rýchlo Google bude aktualizovať indexy na Vaše stránky.
    3. Nemáte oficiálne podporované vBET verzia vBulletin - 3.6.x a preto, že všetky vaše archívne stránky boli rozdelené po vBET inštalácie. Riešili sme tento problém nedávno - tak archívu je opäť v prevádzke na vašom fóre. Stále, pretože vBulletin chybu svoj fórum, archív stránky sú nefunguje tak Google nebude indexovať tieto a tiež nenájdete preložené vlákna archív stránky (pretože odkazy na tých, ktorí sú na fóre archív strán). Len ako pripomienka - nájdete tu podrobné informácie: http://www.vbenterprisetranslator.co...bug-found.html

    O Mapa stránok - Upozorňujeme, že príspevky napísané naši užívatelia píšu naši užívatelia

    O uvedení viac informácií na úspechy, a to opäť: Príspevky napísal naši užívatelia sú napísané našimi užívateľmi. Takže prosím, spýtajte sa závitom autorov o detaily. Môžete hodín, alebo požiadať, alebo viac informácií na niť, ktorá vás zaujíma, aké.

    Prosím, povedzte si myslíte, že niektoré informácie / rady / pomoci o tomto probléme, alebo môžeme zavrieť.

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •