Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
Výsledky 1 na 8 z 8

Závit: Ako preskočiť <code> </ code>?

  1. #1
    Nováčik
    Dátum registrácie
    06. 2010
    Príspevky
    5

    Smile Ako preskočiť <code> </ code>?

    Dobrý deň, som nový s VBET, a mám programovanie forum .. a všetky témy sú <code> </ code> na to a chcem preskočiť na preklady, ktoré ..

    Nejaké nápady?

    My forum: www bodka programmershere dot com

  2. #2
    vBulletin Enterprise Translator (vBET) Zamestnanci
    Dátum registrácie
    05. 2010
    Príspevky
    1,000

    Default

    Nemôžem reprodukovať problém, možno som staršiu verziu fóra. Prosím, napíšte mi, čo máte presne verziu vBulletin, a pokúsim sa reprodukovať na verziu BB ako fórum.


    Tento problém je pravdepodobne spôsobený odstránením pripomienky plugin (vBET používa komentáre NTA - nie je tranlated oblasť - k popisu poľa bez prekladu).

    Skúste vypnúť tento plugin (odstránenie komentára).
    Prosím, pokúste sa nájsť rozpore s inými módmi. K tomu, zakážte iné módy a nechať len vBET. Ak k chybe nedôjde, prepnite zase ďalšie mody vidieť, kde je konflikt.

    Pridané:
    Vezmite prosím na vedomie, že vBET podporuje skákanie CODE, PHP a HTML BBCode prekladu. Ak nie je práca na forum, potom s najväčšou pravdepodobnosťou ste sa obrátil na ceaning HTML komentáre (ako bolo popísané predtým), čo je zakázané, pretože v html komentármi vBET značky časti výstupu, ktorá č Predpokladám k prekladu (hovoríme, že nie je Preložené oblasť - NTA).
    Naposledy upravil vBET; 18-06-10 v 10:15.

  3. #3
    Nováčik
    Dátum registrácie
    06. 2010
    Príspevky
    5

    Default

    Vďaka kamilkurczac, ale nie je problém ..

    Chcem SKIP preklade HTML obsah vnútri <code> tagy

    Príklad:


    Teraz: <? Php echo $ {upravovať upravovať;}> <code> </ code>
    Teraz: VBET preložiť, že do všetkých jazykov .. chcem, aby to anglicky, bez prekladu

    Rozumieš?

    Chcem, aby VBET SKIP všetok text, ktorý je vo vnútri <code> </ code> tagy!

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Dobrý deň. Ospravedlňujem sa za zmätok. vBulletin podporuje kód BBCode a píšete o HTML kód tag - to je zdrojom nedorozumení.

    Ak používate kód HTML tag v šablónach, potom prosím upraviť tieto šablóny a dal celé kód Obsah vo vnútri nie sú preložené oblasti - Tak si to medzi <- vBET_SNTA -> a <- vBET_ENTA ->

    Ak používate kód HTML tag v príspevkoch, potom prosím upravte týchto biotopov a zmeny kód HTML tag do kód BBCode.

    Prosím, povedz, že to vyrieši váš problém.
    Naposledy upravil vBET; 19-06-10 v 00:29.

  5. #5
    Nováčik
    Dátum registrácie
    06. 2010
    Príspevky
    5

    Default

    Môžete sa pozrieť na môj blog

    Programátori tu

    má 220.000 príspevkov s <code>, ako by som ich upravovať všetky?

    tam je nejaké iné riešenie?

    pozri napríklad tu

    programmershere.com questions-answers/219881-creating-image-php-display-works-saving-file-does-not.html

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    V tejto chvíli vBET nepodporujú, ale my môžeme. Stěhuju svoj príspevok na požiadavky na nové funkcie.

    Takže teraz vBET nebude prekladať ourputs PHP, KÓDU a HTML bbcodes. Nechceli sme mali každá žiadosť o nie preklad kód HTML tag skôr. Vzhľadom k výkonu, budeme sa ho nakonfigurovať. Budete mať možnosť zapnúť voľbu, ktorá bude chrániť obsah kód HTML tag proti prekladu. To bude súčasťou ďalšej verzie Vzhľadom na zložitosť (robíme len samé HTML tagy scenár a štýl) sme sa nebude môcť poskytnúť rýchlu opravu skôr - ľutujeme, budete musieť čakať na to. Ale plánujeme nové vBET 3.x vydania tejto/týždeň a ďalší vBET 4.x uvoľnenie v prvom týždni nasledujúceho mesiaca, tak dúfam, že sa vám môže počkať tento krátky čas

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Hotovo - bude zahrnutý do ďalšej verzie

  8. #8
    Nováčik
    Dátum registrácie
    06. 2010
    Príspevky
    5

    Default

    Díky moc!

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •