Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
Výsledky 1 na 10 z 10

Závit: Každý z VBET si prácu s nginx ako zástupca

  1. #1

    Cool Každý z VBET si prácu s nginx ako zástupca



    Podrobnosti mojej stránky: -

    vBulletin 4.0.3 posledný
    vBSEO 3.5.0 pred verzia
    Apache 2.2.x
    Posledná nginx zastúpenie slúžiť statický obsah


    Vďaka vopred

  2. #2

    Default

    Nevadí, mám to do práce, niektoré zmeny vykonané v mojom servera server adminov

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Som rád, že sa ovládal to - tak pre ostatných: Áno vBET pracuje s nginx (potvrdené na klientske forum). V budúcej verzii pravidiel bude platiť v balení. Pre túto chvíľu používať tie (potrebné prijať do svojho adresára forum):
    Code:
    location /forums/ {
    
    rewrite ^/forums/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ /forums/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 last;
    
    rewrite ^/forums/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ last;
    rewrite ^/forums/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 last;
    
    
    if (!-e $request_filename) {
    rewrite ^/forums/(.*)$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php last;
    }
    
    }
    
    if ($request_filename ~ "\.php$" ) {
    rewrite ^/forums/(.*)$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php last;
    }

  4. #4

    Default

    toto pravidlo pre nginx ako proxy?

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    To sú pravidlá pre nginx. Neviem, je tam rozdiel, ak používate to len ako proxy. Ako som písal máme potvrdenie, tvorí jeden z našich klientov, to je beh na nginx OK. Máte nejaké problémy s týmito pravidlami?

  6. #6

    Default

    Myslím, že tieto pravidlá sú pre nginx ako hlavný webový server, máme nginx ako proxy Apache slúžiť statický obsah, predtým, keď som trafil Preložiť som si bránu chyby vypršaní časového limitu, má technici majú pevné, že

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    OK, takže - Ospravedlňujeme sa za zmätok a skvelé, že ste s ním zaobchádzal. Môžete zdieľať svoje riešenie s ostatnými?

  8. #8

    Default

    Bolo nginx čakanie problém, sorry nemôžem prezradiť veľa, pretože sa ujal vedenia spoločnosti, ktorá len odpovedal: "to bola opravená" lol

  9. #9
    Člen
    Dátum registrácie
    08. 2010
    Príspevky
    83

    Default

    Text automatically translated from: Russian to: Slovak
    Translated text
    Dobrý deň!

    Mám Nginx ako proxy server Apache, tieto pravidlá nie sú pracovať, dostať chybové 500.
    Original text

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Prosím, otvoriť nové vlákno pre vašu otázku a dať tam viac detailov - aké pravidlá si použitie?
    Používate stánku - Nginx a Apache? Ak máte Apache vedeli ste, skúste použiť .htaccess?

    Prosím, opíšte ho v samostatných vlákno - toto je pre iných zákazníkov problém a to je už vyriešený.
    (v tejto chvíli vidím preklady pracujú aj na vašom fóre, prosím, poskytnúť aj adresu URL rozbité stránky)

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •