Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
| 1 z 2 12 PoslednýLast
Výsledky 1 na 10 z 15

Závit: Väčšia záťaž problémy

  1. #1
    Senior Member
    Dátum registrácie
    02. 2010
    Príspevky
    210

    Default Väčšia záťaž problémy

    OK, takže som urobila veľa testov.

    Po dobu 24 hodín môj náklad stále stúpa do 30,00 's

    Reštart servera opravy pre inú 24 hodín.

    Ak sa aj vypnúť mod nechápem tento problém.

    Nehovorte, že sa mod zdravotným postihnutím je menšia prevádzka, ako to nie je pravda, Google stále posiela rovnaké prevádzku s mod zdravotným postihnutím podľa mojej štatistiky.

    Vysvetlite prosím, záťaž je zbláznim.

  2. #2
    Senior Member
    Dátum registrácie
    12. 2009
    Príspevky
    276

    Default

    Znie to ako boti sa biť do preloženej stránky, keď je na mod. Mali by ste sa pozrieť na optimalizáciu Apache, alebo získať server s viac výkonu CPU. Prevádzkujete vboptimise či caching mechanizmov, ako je memcached?

  3. #3
    Senior Member
    Dátum registrácie
    02. 2010
    Príspevky
    210

    Default


  4. #4
    Senior Member
    Dátum registrácie
    11. 2009
    Príspevky
    168

    Default

    Je to naozaj znie, ako používate na underpowered server. Som na 8-jadre Nehalem stroj (tak sa pozeráme na 8 ďalších virtuálnych jadier vzhľadom k HT, teda celkom 16). Ja som tiež značne optimalizovaný tento stroj používať svoj vlastný techniky, rovnako ako odkazy na ľudí na vbulletin.com.

    vBET zvyšuje môj náklad od asi 2,5 do 3,0 až 3,5, v závislosti od počtu používateľov, a to samozrejme rastie na veľkosti vyrovnávacej pamäte. Avšak, ja si nemyslím, že je veľká škoda vôbec, ako môj užívateľov súčasne pohybujú od pomerne vysoké 800 až 1200 ešte vyššia.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Ahoj Samozrejme, preklad musí trvať aj niekoľko zdrojov - nie je mágia. Preložiť stránku znamená mať výstup výsledkov a zmeniť. Z tohto dôvodu preklad bude vždy trvať dlhšie, než je obvyklé stránku.

    Chápem, že nie ste príliš spokojní s viacerými zaťaženia servera, ale uvedomte si, že vBET užíva zdroje iba pre preklad. Pre bežné stránky, ktoré dodáva iba vlajky. Takže to všetko ďalšie zaťaženie pochádza z prevádzky do preložených strán. Ako ste napísal svoju prevádzku nešiel okamžite po vypnutí vBET (ak ju máte, zatiaľ čo potom sa zníži po vypnutí - verte mi) a zaťaženie servera je nižšia - je zrejmé - roboti sú stále plazí URL preložených strán, Používatelia sú stále nájsť v Google odkazy na vaše preložených strán. Takže máte stále rovnaký prevádzku, ale teraz si Odkazy je proste duplicitné obsah - normálna strana, ktorá nie je preložené. Ak chcete zostať s postihnutými vBET Dôrazne odporúčame pridať pravidlo v súbore. Htaccess, ktorý bude presmerovanie všetkých strán prekladu, ktoré normálne, inak môžete stratiť vaše SEO, pretože duplicitné obsah.



    Chápem, že podľa vášho názoru nášho kódu je slabá. Neviem, na čo ste založiť vaše očakávania. Máme najrýchlejší preklad mod pre VB - nie je nič, čo funguje lepšie. Preklad bude trvať niekoľko zdrojov a náš model berie menej než akékoľvek iné. Môžete vidieť, ako rýchlo vBET môže pracovať na mnohých fórach. Ak máte problémy na serveri, potom prosím zvážte zmeny konfigurácie alebo pridávanie serverových zdrojov. Nebudete dať 20 litrov vody na 10 l vedra.

    A vy ste 100% pravdu - to môžeme urobiť lepšie, budeme a robíme to po celú dobu Len počkaj, až sme sa presunúť všetky zlepšenia, ktoré sme počas realizácie vBET4.x

    Ak môžem vám dať nejaké tipy - skontrolujte prosím, ako môžete optimalizovať vBET: http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html
    Obzvlášť je dobré zvážiť vypnutie niektorých jazykov a blokovanie irelevantné stránok robots.txt

    Aká je doba odozvy u preložených strán? Aké je využitie procesora? Aká je vaša pamäti? Ak je to prijateľné, potom sa nemáte čoho báť. Ľudia sa často boja so zvýšením zaťaženia servera, a ani nevie, čo to znamená. 10 krát väčšie zaťaženie servera sa NIE JE znamená 10 čase viac použitých zdrojov. Znamená to len, že viac vlákien čakajú vo fronte, čo je úplne normálne, pretože práve teraz vaše závity musieť čakať na Google reakcie v prípade niektorých preklad nie je cache ešte. Takže vlákno čaká na Google odpoveď, a to trvá Č CPU vôbec počas tejto doby. Z dôvodu, že váš server zaťaženie BUDE väčšia, aj keď vBET môže trvať č zdrojov na všetkých (čo samozrejme nie je možné).

    O zhadzovať váš server - to je zrejme váš problém týkajúci sa servera. To sa stáva pravidelne. Mal som podobný problém na svojom serveri. To bolo spôsobené nejakú chybu, tak jeden Apache Apache vlákno bolo rastie a rastie s pamäte, až celé pamäte bol spotrebovaný ans servera cache. Len jedno vlákno sa chová ako, že - ostatné nite Apache bol normálny. Hral som si s konfiguráciou Apache a problém je vyriešený. Myslím, že Apache proste nejaké pamäte úniku - ako ja pamätám, že som dal nižšiu hodnotu žiadostí, ktoré môže mať o jeden závit. Tam bol tiež ďalšie zmeny. Odporúčam skontrolovať využitie pamäte a sledovať ho na nejakú dobu. Tiež to môže byť užitočné pre kontrolu priemerné množstvo pamäte použitej jedným závitom Apache, z niektorých výpočtov a nastaviť príslušnú hodnotu parametra Max Threads pre Apache.

    Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, spýtajte sa, prosím
    Naposledy upravil vBET; 17-03-10 v 00:53.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Ahoj - som bol na fórum to znamená Ultra Fast ... Takže, čo požadujete a prečo tak naštvaný postoj k vBET, keď máte super rýchle prekladateľské služby? ...

    Prosím, zvážte, aké zaťaženie servera znamená. Pochopenie jeho význam môže byť veľmi užitočné pochopiť, čo sa deje na serveri a ako to môže súvisieť s niťou, ktoré čakajú v rade nie preto, že nemajú prostriedky, ale čakajú na odpoveď od ostatných serverov (Google v tomto prípade).

    Podľa môjho názoru ste super rýchle preklady a nemáte čoho báť

  7. #7
    Senior Member
    Dátum registrácie
    02. 2010
    Príspevky
    210

    Default

    Bol som na stavbách 10 rokov, som si plne vedomý 10x zaťaženie neznamená 10x zdroje, prestať sa ma ako idiot a kŕmenie lyžičkou ma nezmysel. Holá fakty sú s týmto mod vs iných voľných mod vášho vozidla je mega. A v špičkách svojich stránkach je teraz pomalý a necitlivý. Áno, stránky prekladať rýchlo mimo špičku, ale za cenu pomalého serveru neskôr počas dňa. Mám Quad-Core, 15K SAS RAID server, ktorý je optimalizovaný v pohode, ale spustiť 0,50 celý deň pred tým s veľkým prevádzkou. Je to VBET kód, ktorý pridáva záťaž a vďaka serveru pomaly špičke, to je fakt, to nie je zvýšenie prevádzky, mal som rovnaký prevádzku a topánky pred servera vyrovnali dobre, je to preklad produkt. Obdobia. Poponáhľajte si a opraviť ho, naozaj nechcem, aby zaplatiť ďalších 300 libier mesačne na server, stačí spustiť aktualizáciu MOD lol.

  8. #8
    Senior Member
    Dátum registrácie
    12. 2009
    Príspevky
    276

    Default

    Koľko jazykov máte povolené? Koľko príspevkov máte? Máte vBSEO a Mapa generátor inštalovaný? Koľko topánky zasahuje mieste na deň?

  9. #9
    Senior Member
    Dátum registrácie
    02. 2010
    Príspevky
    210

    Default

    Dobrý deň!

    32 jazykoch povolená.

    100.000 pracovných miest.

    Mapa vBSEO a inštaláciu.

    Mapa plugin hovorí, 1000.000 strán plazil deň.


    Faktom je, že keď som vypnúť mod a reštartovať server, topánok a používatelia sú stále zasiahla môj server rovnako ako predtým, rovnako stránky sú stále vo index okuliare, a tak som si rovnako prevádzky zapnutý alebo nie.

    Jediný rozdiel je, že s mod zakázané roboty a Google sa hľadači anglické stránky, takže prevádzka je totožný, jediný rozdiel je, že nie sú vidieť preložené stránky, čím sa zabráni mods databázy otázok.

    Je to jasné ako deň pre mňa bol tento mod bol prepustený bez riadneho vyšetrenia, a jasne majiteľ nemá záujem o riešenie problémov.

    Zlyhá.

  10. #10
    Senior Member
    Dátum registrácie
    02. 2010
    Príspevky
    210

    Default

    Michael, Mýlite sa, je toto zaťaženie nie je spôsobený nárastom dopravy, je to spôsobené tým, čítanie a písanie prekladov k MySQL.

    Ak sa vBulletin tím môže čítať a zapisovať do MySQL s nízkym zaťažením, prečo nemôžete vy?

    Chudák môj priateľ kód.

| 1 z 2 12 PoslednýLast

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •