Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
| 2 z 3 FirstPrvé 123 PoslednýLast
Výsledky 11 na 20 z 29

Závit: Aktualizovaný na najnovšiu verziu 4101BF dnes pre lang link rel="alternatívne" hreflang

  1. #11
    Senior Member
    Dátum registrácie
    06. 2010
    Príspevky
    276

    Default

    Im pomocou dragonbyte, odišiel som hoci anglicky, a to sa zdá, že by OK. dovoľte mi, aby hľadeli

  2. #12
    Senior Member
    Dátum registrácie
    06. 2010
    Príspevky
    276

    Default

    OK, tak v angličtine to všetko vyzerá správne, zmena lang jeho ukazuje forunthread? ext.. nie VBET premenovať adresy url pre preložené stránky? Anglický prihlásení alebo sa všetky odkazy sú .html prepisuje?

    Iba v prípade, že stránka je preložená to adresa url dostať nie re-písomné

  3. #13
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Opäť v angličtine to nie je správne, pretože budete presmerovaný na showthread.php stránky, a vy by ste nemali. URL v prehliadači by mali byť rovnaké, ako na prednej strane - SEO friendly.
    Napríklad prejsť na stránku:
    Code:
    https://www.allfreechips.com/phpBB2/new-members-forum/10209-new-members-please-read-before-posting-new-post.html
    Budete presmerovaný na:
    Code:
    https://www.allfreechips.com/phpBB2/showthread.php?t=10209&page=10&p=75367#post75367
    Že by sa nemalo stať.

    Čo sa stane s adresy Url, na preložené stránky môže byť vzťahujúce sa k tejto otázke, tak to treba riešiť ako prvé.
    Jasne vBulletin nie uznáva príslušné URL a urobiť presmerovanie na nie SEO friendly jeden.
    Ako som písal si môžete ľahko overiť, je to spojené s vBET alebo nie - viď predchádzajúci príspevok.

  4. #14
    Senior Member
    Dátum registrácie
    06. 2010
    Príspevky
    276

    Default

    Nemôžem re-vytvoriť nový príspevok v časti niť. Ak kliknem na vaše url, to re-riadi, ale žiadne fórum kliknutím ukazuje normálne seo freindlt url. Myslel som, že som bol ok s VB, ale tam, kde sa vám darí nový post odkaz na niť?

  5. #15
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Nájdete "new-post" odkazy na vaše fórum hlavnej stránke:
    Code:
    https://www.allfreechips.com/phpBB2/
    Prosím, informujte sa vBET súvisí s "new-post" vydávanie, zakázať ho na chvíľu. Ak nie - nájsť riešenie. Ak áno, my vám pomôžeme.

    Vidím aj iný problém. Ako vidím, teraz nie "new-post" odkazy na vaše SEO odkazy funguje, ale nemôžete ísť na preložené stránke - máš presmerovanie späť na anglickej stránke. Toto sa deje len na závit odkazy (sub fóra sú OK).
    Prosím, uistite sa, že váš .htaccess súbor je OK. Tiež sa uistite, že používate podporovaný vBET SEO odkazy. Vezmite prosím na vedomie, že vBET vyžaduje integráciu s vBSEO, ak ho používate (popísané v readme.html).
    Ak sa vám potvrdiť, že vaša konfigurácia je v poriadku a problém bude ešte stať pomôžeme vám ho vyriešiť na vás server. Stále prvý, prosím, žiaľ naše pokyny. Inštaláciu a konfiguráciu služba je platená jeden, pomôžeme vám zadarmo, ak to niektoré vBET chybu. Tak najprv musíme potvrdiť, že vaša konfigurácia je v poriadku a "new-post" problém súvisí s vBET. Tak dlho, ako SEO nie sú v poriadku bez vBET nemôžeme očakávať, že budú správne fungovať s vBET.
    Naposledy upravil vBET; 15-03-19 v 15:13.

  6. #16
    Senior Member
    Dátum registrácie
    06. 2010
    Príspevky
    276

    Default

    Mal som svoj tím upravovať htaccess dávno na fórum a non fórum stránky, tiež som išiel s Dragonbyte SEo v mieste vbseo. Ja viem, že nemôžem vymazať VBSE funkcie stále bez chyby, aj keď plugin je odstránený z vbulletin.

  7. #17
    Senior Member
    Dátum registrácie
    06. 2010
    Príspevky
    276

    Default

    tu je fórum directory htaccess súvisiace.

    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/phpBB2/ [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/phpBB2/$2 [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|dbseo_sitemap/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|dbseo_sitemap)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ dbseo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule ^(.+)$ dbseo.php [L,QSA]

  8. #18
    Senior Member
    Dátum registrácie
    06. 2010
    Príspevky
    276

    Default

    V koreňovom adresári sa musím veľa cpanel pridané comodo linky s vbet pridané aj pre vonkajšie fórum stránky, ale to by nemalo účinok newthread ext.

  9. #19
    Senior Member
    Dátum registrácie
    06. 2010
    Príspevky
    276

    Default

    Tiež som prešiel všetky Dragonbyr=te nastavenia a vbet a žiadna zmienka o tom, nové vlákno. Budem platiť poplatok, aby si to pozrel bližšie, v prípade potreby opraviť.

  10. #20
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Dragonbyte SEO NIE je podporovaný vBET - to je dôvod, prečo môžete mať problémy. Nie sme plán na podporu vonkajšej SEO motory, pretože vBulletin má natívne SEO motora, pretože 4.0. Podporujeme integráciu s vBSEO ako spätná kompatibilita pre fórach pred 4.0 alebo ktoré nechcú zmeniť SEO motory. Fóra, ktoré chcete odstrániť vBSEO majú bezplatnú SEO motora zahrnuté v vBulletin pretože 4.0.

| 2 z 3 FirstPrvé 123 PoslednýLast

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •