Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
Výsledky 1 na 10 z 10

Závit: vBET 3.0.0 je teraz k dispozícii u vybraných sekciách

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default vBET 3.0.0 je teraz k dispozícii u vybraných sekciách

    Ahoj



    A ja chcem poďakovať všetkým, ktorí podporili fórum majiteľa tohto produktu. Od dnešného dňa vBET 3.0.0 je k dispozícii:
    imported_silkroad, Megatr0n, Krispy, nectons, CareyCrew, ghisirds, vitoreis, Dai-kun, KMC, mosz, CThiessen, actolearn, jaconi, andie215, yahoooh, bollie, mláďa

    Tie mená sú z vbulletin.org a ak máte záujem o informácie nájdete tu: vBulletin.org Forum - Zobrazit téma - VB Enterprise Prekladateľ

    Naposledy upravil vBET; 23-10-09 v 17:01.

  2. #2
    Zakázaný
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    4

    Default Keď je 3.0.0 bude k dispozícii pre nákup?

    Dobrý deň,

    Existuje nejaký odhad na časovú os vBET3.0.0 je k dispozícii na nákup? Mám klienta, ktorý má veľký záujem o využitie funkcií, a rád by som im odhad na časovú os a náklady.

    Vďaka,
    -Ray

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Radi by sme, aby bol k dispozícii do 2 týždňov niečo medzi 2-4 týždne, je viac v bezpečí odhad

  4. #4
    Zakázaný
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    4

    Default Predpokladaná cena?

    Díky moc za odpoveď. Ľubovoľné slovo z ceny, ktorá bude za túto verziu?

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Konečná cena je zatiaľ nestanovená, ale ja sa dodať, že plánujeme veľkú podporu za prvý mesiac predaja - 50% zľava

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    To nie je ľahké povedať, pre mňa, a nikdy som si myslel, že to bude prebiehať, ale: Je mi ľúto, že som dal bez povolenia k ľuďom, ktorí nezištne pomohli mi z darov

    Len som sa po (presunúť na PM) a vydierania od jedného človeka, ktorý sa nevzťahuje na spomínané skupiny, ktoré buď dám mu nejakú špeciálnu ponuku, alebo sa bude písať zlé veci o mňa vbulletin.org ... Bol som naozaj šťastný, že vám môj darček, bohužiaľ teraz začínam ľutovať, pretože rokovania niektorých ľudí, ktorí chcú, aby som sa nečestné s mojím oznámením, a dokonca sú threating, aby som to urobil ...


  7. #7
    Člen
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    38

    Default

    Quote Pôvodne odoslal vBET View Post
    To nie je ľahké povedať, pre mňa, a nikdy som si myslel, že to bude prebiehať, ale: Je mi ľúto, že som dal bez povolenia k ľuďom, ktorí nezištne pomohli mi z darov

    Len som sa po (presunúť na PM) a vydierania od jedného človeka, ktorý sa nevzťahuje na spomínané skupiny, ktoré buď dám mu nejakú špeciálnu ponuku, alebo sa bude písať zlé veci o mňa vbulletin.org ... Bol som naozaj šťastný, že vám môj darček, bohužiaľ teraz začínam ľutovať, pretože rokovania niektorých ľudí, ktorí chcú, aby som sa nečestné s mojím oznámením, a dokonca sú threating, aby som to urobil ...

    Divné, podnikanie je taký. Trvalo mi niekoľko rokov (asi 10) sa dozviete, ako sa vysporiadať s týmto druhom veci efektívne. Vidím to tak je, ľudia robia obchodné rozhodnutia pre všetky druhy dôvodov, sú len zriedka, takže osobné neberte osobne.

    Ľudia, ktorí počítajú sa takmer vždy prezrieť ohováračské tvrdenie a klamstiev. Väčšina ľudí bude mať dostatok inteligencie, aby si svoje vlastné mysli, by bolo trúfalé myslieť si opak.

    To, čo sme tu hovoríme o skutočne 12 centov za deň, nie sú tam žiadne zákony proti nemôžete prijímať 12 centov denne od tejto osoby. Existujú však zákony proti nemu ohovárať svoje podnikanie, spriateliť sa s advokátom

  8. #8
    Zakázaný
    Dátum registrácie
    11. 2009
    Príspevky
    23

    Cool

    Buď budem mať nejakú špeciálnu ponuku, alebo že bude písať zlé veci o mne vbulletin.org
    Text automatically translated from: Arabic to: Slovak
    Translated text
    Iba vBET
    Nemusíte sa starať o týchto ľudí .. Ich správanie je veľmi zlá

    A z vašej firmy a kreativita
    Prajem vám úspech



    Original text
    Naposledy upravil maxvb; 14-11-09 v 21:17.

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Quote Pôvodne odoslal maxvb View Post
    Text automatically translated from: Arabic to: Slovak
    Translated text
    Iba vBET
    Nemusíte sa starať o týchto ľudí .. Ich správanie je veľmi zlá

    A z vašej firmy a kreativita
    Prajem vám úspech



    Original text
    Vďaka za dobré slová Mimochodom - kto by si myslel, že výroba diskusie v iných jazykoch môže byť tak jednoduché. Chápem, každý si trest

  10. #10
    Člen
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    38

    Default

    Quote Pôvodne odoslal vBET View Post
    Vďaka za dobré slová Mimochodom - kto by si myslel, že výroba diskusie v iných jazykoch môže byť tak jednoduché. Chápem, každý si trest
    veľmi pravda!

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •