Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
Výsledky 1 na 2 z 2

Závit: vBET isue s Google API

  1. #1
    Zakázaný
    Dátum registrácie
    02. 2010
    Príspevky
    1

    Default vBET isue s Google API

    Dobrý deň, som admin jedného webu, ktorý beží voľnú verziu vBET2.3.8 posledné miesta bola zablokovaná Google. Ja som sa s nimi o tomto probléme, a povedali mi, že musím pridať parameter userip na dodávku IP adresa koncového používateľa, v ktorého mene je server, ktorý podáva žiadosť API, ak chcem, aby mi odblokovať.

    Rád by som vašu pomoc v tejto veci, ako naozaj potrebujem opraviť, ak nemôžete urobiť skutočné zmeny aspoň sprievodca ma tým správnym smerom, takže som mohol robiť zmeny, ako som sa trochu obmedzené možnosti programovania PHP.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Ja už mám riešenie, že na nejakú dobu. Nechcel som sa uvoľniť vo voľnej verzii, pretože, ako viem, sa odporúča iba userip nie je povinné. Nemám čas sa uvoľniť, takže postupujte podľa tohto návodu:

    1. otvorte súbor / includes / vbenterprisetranslator_functions.php
    2. nájsť Funkcia vbet_getTranslationURL ($ od, $ do)
    3. nahradiť celú funkciu (nielen tejto rady) takto:
    Code:
      function vbet_getTranslationURL($from,$to) {
        global $vbulletin;
      
        if ($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_googleapikey']) {
          return 'http://ajax.googleapis.com/ajax/services/language/translate?v=1.0&format=html&langpair='.$from.'|'.$to.'&key='.$vbulletin->options['vbenterprisetranslator_googleapikey'].'&userip='.$_SERVER['REMOTE_ADDR'];    
        } else {
          return 'http://ajax.googleapis.com/ajax/services/language/translate?v=1.0&format=html&langpair='.$from.'|'.$to.'&userip='.$_SERVER['REMOTE_ADDR'];
        }  
      }
    Po tomto kontakte Google. Vidím, že budeme musieť uvoľniť 2.3.x čoskoro (všetky ostatné verzie už je zahrnutá ako si pamätám). Nie je čas dnes - ale pravdepodobne vyjde zajtra, ak nechcete, aby sa vykonané zmeny

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •