Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
Výsledky 1 na 5 z 5

Závit: Nemôžete odinštalovať produkt

  1. #1
    Nováčik
    Dátum registrácie
    Apríl 2014
    Príspevky
    3

    Default Nemôžete odinštalovať produkt

    Keď sa snažím a odinštalovať vB Enterprise Prekladateľ 3.3.6 dáva mi nasledujúcu chybu:

    Fatálna chyba: require_once() [function.require]: nepodarilo otvorenie potrebný "/ xxxx/xxxx/public_html/includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php" (relatívne = ".: /usr/lib/php: / usr/local/lib/php ") v /xxxx/xxxx/public_html/admincp/plugin.php(1556): eval () 'd kód na riadku 4

    Vyzerá to, že chýba súbor. To bol bezplatnú verziu a nemám originálne inštalačné súbory tam.

    Môže niekto pomôcť?

    Vďaka.

  2. #2
    Zakázaný
    Dátum registrácie
    Aug 2012
    Príspevky
    481

    Default

    Ak máte bezplatnú verziu, potom to je verzia 2.3.6.
    Produkt v odinštalovať AdminCP -> Plugins & výrobky -> spravovať produkty? Máte odstránené vBET pravidlá .htaccess? Máte cache plugin? Ak áno, potom zmazať pamäť.
    Prosím vložte odkaz na stránku s otázkou.

  3. #3
    Nováčik
    Dátum registrácie
    Apríl 2014
    Príspevky
    3

    Default

    Potom musí byť platené verzie. Je to určite 3.3.6. Či tak alebo onak musím ju odinštalovať.

    Áno, to je ako som odinstaloval to v admincp.

    Vyskytla sa chyba som vyslaný vyššie pri pokuse odinštalovať produkt. Neexistuje žiadne konkrétne stránku s problémom.

    Môžete mi odkaz na inštalačné súbory tak môžete skúsiť a nahradiť tento súbor, ktorý potom môže nech mi odinštalovať?

    Vďaka za pomoc.

  4. #4
    Zakázaný
    Dátum registrácie
    Aug 2012
    Príspevky
    481

    Default

    Prosím, pošlite mi PM prístup detaily Admin CP a FTP. Bude kontrolovať, čo sa tam deje

  5. #5
    Zakázaný
    Dátum registrácie
    Aug 2012
    Príspevky
    481

    Default

    Problém bol nedostatok súboru includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php. Problém bol vyriešený.

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •