Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
| 1 z 2 12 PoslednýLast
Výsledky 1 na 10 z 15

Závit: DBSEO podpora

  1. #1
    Nováčik
    Dátum registrácie
    Február 2012
    Príspevky
    12

    Default DBSEO podpora

    Ahoj

    Kým nedávno šiel offline a nebude podporovať už použil monitoring.

    Teraz som už používať DBSEO, ako to vyzerá, že len dobrá alternatíva

    JE tam spôsob, ako môžeme pracovať spoločne nájsť spôsob, ako podporiť DBSEO url pre BB ako chcem použiť oboch pluginov. Som rád pomôže s testovanie atď.

    MONITORING bolo veľa zmien potrebných na BB pracovať správne.

    To bude rovnaké pre DBSEO? Ak áno ste mi dal vedieť, aké hlavné obavy sú tak môžete skúsiť vykonať zmeny na mojej testovacej stránky, tak to bude fungovať.

    vďaka

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Pretože máte VB4.x odporúčame používať priateľské URL - to je zahrnutá vo vB a dáva vám SEO priateľských väzieb, ktoré ware podporované v BB. Takže prosím len nakonfigurovať váš vB na používanie priateľské URL a BB bude automaticky prekladať tie Žiadna integrácia potrebná. Tiež Pozrite sa na náš súbor readme, pretože tam je nejaké informácie o konfigurácii s priateľské URL.

  3. #3
    Senior Member
    Dátum registrácie
    12. 2009
    Príspevky
    276

    Default

    Chcel by som vidieť Táto integrácia rovnako.

  4. #4
    Nováčik
    Dátum registrácie
    Február 2012
    Príspevky
    12

    Default

    Ahoj

    potreboval som využiť dbseo aby bola držaná existujúce štruktúry adresy url. Môj rebríček atď lokality sú závislé na tieto adresy URL sú uchovávané ani správne 301 na nové URL. DBSEO to a tak potrebujem aby som ju používať.

    Budem otvoriť nové vlákno teraz práve nainštalovaný plne BB a teraz nikto preklady prác vôbec.

    Bolo to čiastočne práca s bezplatnú verziu, ale nie pre nejakého dôvodu.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    V tejto chvíli nie sme plánuje integrovať s dbseo. Pochopil som, že chcete aby vaša URL štruktúra. By ste mohli vyskúšať tieto priateľské URL ju. Možno dbseo funguje podobným spôsobom.

    Ak nie potom môžete skúsiť začleniť sami na vlastné nebezpečenstvo, ale uvedomte si, že ak zmeníte BB kód potom budete musieť zmeniť to znova po každej aktualizácii BB.

    Neviem, ako presne funguje dbseo. Je to práca pluginy alebo ako monitoring dodáva predné správcu. Ak to funguje podobne ako monitoring potom môžete založiť na monitoring integrácie ako príklad. Každopádne Ak chcete mať iba pracovné SEO odkazy to by malo byť celkom jednoduché. Ak chcete mať preložené URL - to môže byť zložitejšie.

  6. #6
    Nováčik
    Dátum registrácie
    Apríl 2014
    Príspevky
    2

    Default

    Sú tam ešte žiadne plány na podporu integrácie tejto DBSEO? Chcete mod ale nemožno nainštalovať, ak to nie je.

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    V tejto chvíli nemáme v pláne na podporu. vBulletin má svoj vlastný rodný priateľské URL. To je čo hotové monitoring a s najväčšou pravdepodobnosťou iné pluginy, ktoré poskytuje funkcie, ktoré je už zahrnutý zomrie, alebo sa bude používať len zriedka. Tak sme si myslieť, nie je potrebné na trhu.

  8. #8
    Nováčik
    Dátum registrácie
    Apríl 2014
    Príspevky
    2

    Default

    Zdá sa robiť viac ako priateľské URL. Nemám DBSEO nainštalované na fóre dosť veľké obsadené.

    Pre ľudí ako ja, ktorí hľadajú pre technické riešenia na zvýšenie prevádzky, najmä ľudí, ktorí chcú stráviť trochu peňazí, budeme sa snažiť to rovnako. Pozrieme sa tiež na veci, ako mod príliš. Avšak sú nezlučiteľné. Som si celkom istý, stratí zákazníkov.

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Vďaka za váš názor. V tejto chvíli nemáme v pláne na podporu DBSEO.

  10. #10
    Senior Member
    Dátum registrácie
    12. 2009
    Príspevky
    276

    Default

    Quote Pôvodne odoslal siparker View Post
    potreboval som využiť dbseo aby bola držaná existujúce štruktúry adresy url. Môj rebríček atď lokality sú závislé na tieto adresy URL sú uchovávané ani správne 301 na nové URL. DBSEO to a tak potrebujem aby som ju používať.
    To. Keďže monitoring už nie je podporovaná najmenej potrebujeme spôsob 301 preložené adresy URL na nové, po prechode na DBSEO.

| 1 z 2 12 PoslednýLast

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •