Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
Výsledky 1 na 6 z 6

Závit: O vyrovnávacej pamäte tabuliek v databáze

  1. #1
    Člen
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    77

    Question O vyrovnávacej pamäte tabuliek v databáze

    Rovnako takúto otázku, čo keď nemám používať vyrovnávaciu pamäť vôbec vBET? IS je uložiť odstrániť všetky tabuľky súvisiace s cache? Všimol som si veľa nových tabuliek (156 tabuliek v porovnaní s 3 stolmi vo verzii 3.2.2!) Boli pridané vo svojej databáze vo vzťahu k funkcii pamäte cache ...

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Nemá zmysel ho odstrániť. Nie je možné použiť vyrovnávacej pamäte hneď, ale možno bude v budúcnosti. Prázdne, nepoužíva tabuľky nemajú absolútne žiadny vplyv na výkon systému.

  3. #3
    Člen
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    77

    Default

    Nemám v úmysle používať vôbec, ani v budúcnosti. Ale moja otázka sa v skutočnosti sa opýtať, či to malo vplyv na výkon systému alebo vBET výkon, alebo nie, čo som sa dohadujú o ... Chcel som len jednoduchá odpoveď, ak by som mohol odstrániť tabuľky, alebo nie. Len chcem vedieť, či to prestane fungovať, ak vBET nemám používať vyrovnávaciu pamäť vôbec.

    To je z osobných dôvodov a moje chápanie, to je ono. Mám svoje dôvody, prečo má také veľké množstvo tabuliek vo svojej databáze, môžete pochopiť?

  4. #4
    Člen
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    77

    Default

    Takže, je to bezpečné? Proste len odpoveď, prosím?

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    My sme to skúsiť, ale viem, že kód by mala byť bezpečná. Pred vyrovnávacej pamäte je používané vždy skontrolovať to je na. Takže, ak ju máte zakázané, vBET by nikdy ísť do kódu vyrovnávacej pamäte otázok. Tam je "by", pretože ako som už písal sme to neskúsiť.

  6. #6
    Člen
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    77

    Default

    Vďaka. Dám vám vedieť, či som niekedy skúsiť.

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •