Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
Výsledky 1 na 2 z 2

Závit: OMG vidieť túto odpoveď

  1. #1

    Red face OMG vidieť túto odpoveď

    Včera som dostal email od Kontaktujte nás nejaký fínsky chlapec si túto odpoveď, ktorá ma šokoval :-

    Code:
    Jesus christ guys, do not provide translations for other languages, they're mostly horrible bullshit. For example this: http://www.pdaapps.org/fi/pc-softwares/20113-winrar-3-80-a.html
    Makes no fucking sense. Not a single understandable sentence here. Ask any Finn. And they're popping into my Google search results. I don't want to see anything like this ever again.
    
    Thanks and peace.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Ako môžete vidieť na tomto fóre Google preklady sú väčšinou veľmi dobré Tak dobre, že ľudia písať v rôznych jazykoch rozumeli a aby diskusia

    Samozrejme, že je ešte automatického prekladu, ale Google robí to lepšie a lepšie a lepšie



    Jeden chlap je naštvaný, niektorí len tak na inom mieste, niektoré tlačidlo inzeruje, niektorí zostanú - to sa deje stále, aj vo svojom pôvodnom jazyku. Ale teraz sa to stane viac, pretože sa tak deje aj preložený obsah. Takže viac ľudí prichádza na vaše fórum, možno niektoré z nich budú hnevať, ale stále viac ľudí sa na váš reklamu a bude väčšia šanca, že viac ľudí bude pobyt na fóre.

    Tak sa ľahko takéto správy - Mohlo by to byť človek hnevať od konkurencie, ktorá jednoducho nemá rád, že fórum je vyššia, než bola jeho v jeho rodnom jazyku

    Skutočnosť je - človek našiel na internete preložený obsah. A je tu oveľa viac ľudí, ktorí sa. Pre mňa je to naozaj skvelé!

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •