Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
Výsledky 1 na 6 z 6

Závit: Pomocou apertiumtest.php, čo je vyzerá ako diela a nie diela

  1. #1
    Člen
    Dátum registrácie
    05. 2010
    Príspevky
    97

    Default Pomocou apertiumtest.php, čo je vyzerá ako diela a nie diela

    Ahoj kluci, len testovanie pomocou apertiumtest.php na testovanie, a dostal túto správu, čo to znamená, je to hovorí diela alebo nie?

    Preklad skúška rozbehu pre Apertium
    Výsledok testu: {"responseData": {"translatedText": "Dobrý deň, adiï½s"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
    Testovacia chyba:
    Doba pripojenia (ms): 2646.09082031



    Ďakujeme, že ste pred

  2. #2
    Zakázaný
    Dátum registrácie
    Aug 2012
    Príspevky
    481

    Default

    Táto správa hovorí, že je všetko OK a Apertium preklad funguje.

  3. #3
    Člen
    Dátum registrácie
    05. 2010
    Príspevky
    97

    Default

    -som sa snažil otvoriť niektoré ďalší jazyk stránky, ale ešte neboli preložené
    Koľko apertium max limit vlastne, permonth alebo perday, niekto viete?


    -Snažil som sa odstrániť api kľúč z admincp > vBET preklad poskytovateľov > Apertium Translation API kľúč
    potom sa pokúsil otvoriť apertiumtest.php súbor znova, jeho stále ukazuje rovnakú správu

    Preklad skúška rozbehu pre Apertium
    Výsledok testu: {"responseData": {"translatedText": "Dobrý deň, adiï½s"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
    Testovacia chyba:
    Doba pripojenia (ms): 1141.77612305
    takže jeho vyzerá Táto správa znamená, jeho nefunguje

    môžete zdieľať, čo je apertiumtest.php správu pre vbenterprisetranslator.com, a je to apertium diela tu?

  4. #4
    Člen
    Dátum registrácie
    05. 2010
    Príspevky
    97

    Default

    Update, som stále prázdne api kľúč od admincp > vBET preklad poskytovateľov > Apertium Translation API kľúč

    a snažil otvoriť apertiumtest.php súbor znova teraz (niekoľko hodín po mojej poslednej post vyššie), správa teraz sa mení k tomuto


    Preklad skúška rozbehu pre Apertium
    Výsledok testu: {"responseData": {"translatedText": null}, "responseDetails": "nie podporované dvojica", "responseStatus": 451}
    Testovacia chyba:
    Doba pripojenia (ms): 744.413085938

  5. #5
    Zakázaný
    Dátum registrácie
    Aug 2012
    Príspevky
    481

    Default

    Apertium momentálne nefunguje. Neexistuje žiadne oficiálne vyhlásenie od nich. Monitorujeme situáciu.

  6. #6
    Zakázaný
    Dátum registrácie
    Aug 2012
    Príspevky
    481

    Default

    Apertium teraz pracuje.



    Quote Pôvodne odoslal basketmen View Post
    -som sa snažil otvoriť niektoré ďalší jazyk stránky, ale ešte neboli preložené
    Koľko apertium max limit vlastne, permonth alebo perday, niekto viete?
    Apertium nepodporuje všetky jazykové páry. Okrem toho Apertium je prekladateľ pomôcť spoločnosti Microsoft a Google, to nemožno použiť sám, aby účinne prekladať stránky. Apertum prístup často závisí na prevádzku na serveri.

    Quote Pôvodne odoslal basketmen View Post
    -Snažil som sa odstrániť api kľúč z admincp > vBET preklad poskytovateľov > Apertium Translation API kľúč
    potom sa pokúsil otvoriť apertiumtest.php súbor znova, jeho stále ukazuje rovnakú správu
    Apertium prístup nevyžaduje kľúč. Avšak, registrovaní užívatelia majú vyšší limit dotazov.

    Quote Pôvodne odoslal basketmen View Post
    môžete zdieľať, čo je apertiumtest.php správu pre vbenterprisetranslator.com, a je to apertium diela tu?
    Dostal som rovnakú správu ako svoj prvý a Apertium funguje.

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •