Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
Výsledky 1 na 1 z 1

Závit: Otázka facebook

Hybridné zobrazenie

Predchádzajúci Príspevok Previous Post   Next Post Ďalší Príspevok
  1. #1
    Člen
    Dátum registrácie
    12. 2009
    Príspevky
    51

    Default Otázka facebook

    Ahoj všetky;
    Jeden priateľ ma požiadal, aby vytvoriť niektoré facebook účty, pretože nie je schopný to urobiť (on nie je šéf s počítača...).
    OK, žiadny problém, myslím: niektoré nové email účtov, rôzne mená a priezviská a je všetko v poriadku.
    Po prvé úvahy facebook opýtajte sa ma na potvrdenie s sms, možná je moja adresa IP?
    Zmeniť e-mail, zmena IP delete cookies, ale je to rovnaké, to vždy spýtať telefónne číslo a potvrdenie prostredníctvom Sms.
    Ak zmeniť prehľadávača môžete vytvoriť nový, ale na druhý problém objaví znova.
    I reset pc ale nič: Myslím, že ak zmena pc možno budem mať rovnaký problém.
    V tomto momente je to osobné problém pre mňa: ako facebook pochopiť že vždy mi, že vytvoriť nový účet a nie inej osobe, ktorý vytvára jeho prvého účtu?
    Viete, ktorých použitie facebook parametra požiadať alebo nie toto telefónne číslo?
    Ďalším pochybností: Ak ste v internet bodu, ako sa pripájate? všetci musia vložiť číslo svojho mobilného telefónu?
    Ďakujeme vám za vašu pomoc.
    Naposledy upravil vBET; 19-10-11 v 10:05. Dôvod: reklamu odstránené

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •