Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
| 1 z 2 12 PoslednýLast
Výsledky 1 na 10 z 13

Závit: Problémy s VBET

  1. #1
    Nováčik
    Dátum registrácie
    September 2010
    Príspevky
    29

    Default Problémy s VBET

    Bola spustená prekladateľ za nejaký čas, som len nedávno obnovenou Moja licencia. Spustený vb3.8.3.

    To popoludní, moje stránky začalo zomrie každých pár minút. Otázka bola moja php procesov, php-fpm boli hynúce a nie vracia. Po kontrole súbor denníka php-fpm som zistil, že bol ukončuje každý proces s chybou. Som so zdravotným postihnutím VBET a systém začal beh veľmi dobre a zostal týmto spôsobom. Ďalší myslel, že by mala objasniť, všetky cache, ktoré som urobil, znovu zapnuté inzerovanie vbet a rovnaký výsledok. Systém začal zomiera. V tomto momente som prišiel na môže rovnako inovujem, takže stiahnuť najnovšiu verziu večer a vykonať upgrade.

    Skontrolovať konfiguráciu a musel rechoose jazykov, ktoré som bol preklad. Z 6 jazykov bežne preložiť len jednou vlajkou objavil, hoci všetky 6 boli vybraté v config. Môj php-fpm procesy tiež začal, hynúce znova.

    NIC zmenila na môj koniec spôsobiť to dnes, stačí rozhodol prestať pracovať.

    Akejkoľvek myšlienky alebo návrhy? Ako je teraz, som nemôže zapnúť bez zabíjanie mojej stránky.

  2. #2
    V dôchodku;)
    Dátum registrácie
    08. 2011
    Príspevky
    441

    Default

    Ahoj
    Quote Pôvodne odoslal Smaug View Post
    Po kontrole súbor denníka php-fpm som zistil, že bol ukončuje každý proces s chybou.
    Aké chyby presne apeared?

    Z 6 jazykov bežne preložiť len jednou vlajkou objavil hoci všetky 6 boli vybraté v config
    To je ďalší problém prosím otvoriť nové threa, rýchlo, môžem vám dať nádychom:
    Skontrolujte, či vlajkami, sú stanovené v admincp -> vBet -> vlajky sú nastaviť aj v admincp -> vBET -> Preklad Options : umožňuje Zapnúť preklady Ak nie, jeho nebude zobrazené vo vašom fourm

  3. #3
    Nováčik
    Dátum registrácie
    September 2010
    Príspevky
    29

    Default

    Quote Pôvodne odoslal r.dziadusz View Post
    Ahoj

    Aké chyby presne apeared?


    To je ďalší problém prosím otvoriť nové threa, rýchlo, môžem vám dať nádychom:
    Skontrolujte, či vlajkami, sú stanovené v admincp -> vBet -> vlajky sú nastaviť aj v admincp -> vBET -> Preklad Options : umožňuje Zapnúť preklady Ak nie, jeho nebude zobrazené vo vašom fourm
    Chyba:
    Code:
    Oct 18 21:08:07.722231 [WARNING] [pool www] child 525, script '/var/www/htdocs/wizard/forums/showthread.php' executing too slow (10.007477 sec), logging
    Oct 18 21:08:07.722307 [NOTICE] child 525 stopped for tracing
    Oct 18 21:08:07.722316 [NOTICE] about to trace 525
    Oct 18 21:08:07.722427 [ERROR] ptrace(PEEKDATA) failed: Input/output error (5)
    Hovoril som vám, že nastaviť vlajkami v config. Don't show. Bol som pomocou tohto softvéru za rok, viem čo chcete nakonfigurovať. Prečo tejto verzii vytvoriť viac ako 100 skupiny sekundárne užívateľov?
    Naposledy upravil vBET; 20-10-11 v 13:01. Dôvod: BBCode pridanej

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Upozorňujeme, že príznaky konfigurácie zmenil v vBET, pretože bolo pridané nové jazyky. Bolo vykonané pred nejakým časom, ale nevím, z ktorých verzie môžete aktualizovať. Tiež prosím Obnovte zobrazenie v prehliadači - možno je to len prehliadača cache problém. Prosím, skúste použiť F5 v IE, alebo použite iný prehliadač a skontrolovať, ako to vyzerá. Ak vlajok ešte nie sú viditeľné - prosím otvoriť nové vlákno pre novú tému. Popíšte ho tam a nás PM prístup podrobnosti - budeme sa skontrolovať konfiguráciu.

    Táto verzia nie vytvárať viac ako 100 skupiny. To vytvára 53 skupiny - jeden pre každý jazyk. Požadovala našich užívateľov. Tieto skupiny sú automaticky riadené vBET. Vďaka, že môžete zobraziť štatistické údaje o používaní jazykov predvolené, poslať miest len na špecifické skupiny, nastaviť oznámenia len pre špecifické skupiny... Ak potrebujete viac info o týchto skupín prosím otvoriť nové vlákno. 1 vlákno = 1 problém.

    Vraciam sa k vydaniu. Popisuje problém je nové pre nás tak sme Google to a na nájdených informácií to súvisí s 504 brána timeouty a je problém s konfiguráciou. Prosím hrať s timeout konfiguráciou.

    Časové limity sa deje, keď zapnete vBET pretože vBET čaká na preklad výsledky z prekladu poskytovateľov. Tak to je súčasť sme nemôže ovplyvniť - budeme len čakať na 3rd strana výsledky. Google preklad API v1 je o to byť uzavreté čoskoro - už stanovujú limity, takže je možné tiež, že bude pomalšie.

    Tiež prosím Skontrolujte konfiguráciu pre Admin CP -> vBET -> Preklad Možnosť -> Oneskorenie medzi preklady a uistite sa, že nie je príliš vysoká.

    Použi finty (najmä servera zmeny konfigurácie pre časový limit) a povedať, potrebujete viac pomôcť tu.

  5. #5
    Nováčik
    Dátum registrácie
    September 2010
    Príspevky
    29

    Default

    Quote Pôvodne odoslal vBET View Post
    Upozorňujeme, že príznaky konfigurácie zmenil v vBET, pretože bolo pridané nové jazyky. Bolo vykonané pred nejakým časom, ale nevím, z ktorých verzie môžete aktualizovať. Tiež prosím Obnovte zobrazenie v prehliadači - možno je to len prehliadača cache problém. Prosím, skúste použiť F5 v IE, alebo použite iný prehliadač a skontrolovať, ako to vyzerá. Ak vlajok ešte nie sú viditeľné - prosím otvoriť nové vlákno pre novú tému. Popíšte ho tam a nás PM prístup podrobnosti - budeme sa skontrolovať konfiguráciu.

    Táto verzia nie vytvárať viac ako 100 skupiny. To vytvára 53 skupiny - jeden pre každý jazyk. Požadovala našich užívateľov. Tieto skupiny sú automaticky riadené vBET. Vďaka, že môžete zobraziť štatistické údaje o používaní jazykov predvolené, poslať miest len na špecifické skupiny, nastaviť oznámenia len pre špecifické skupiny... Ak potrebujete viac info o týchto skupín prosím otvoriť nové vlákno. 1 vlákno = 1 problém.

    Vraciam sa k vydaniu. Popisuje problém je nové pre nás tak sme Google to a na nájdených informácií to súvisí s 504 brána timeouty a je problém s konfiguráciou. Prosím hrať s timeout konfiguráciou.

    Časové limity sa deje, keď zapnete vBET pretože vBET čaká na preklad výsledky z prekladu poskytovateľov. Tak to je súčasť sme nemôže ovplyvniť - budeme len čakať na 3rd strana výsledky. Google preklad API v1 je o to byť uzavreté čoskoro - už stanovujú limity, takže je možné tiež, že bude pomalšie.

    Tiež prosím Skontrolujte konfiguráciu pre Admin CP -> vBET -> Preklad Možnosť -> Oneskorenie medzi preklady a uistite sa, že nie je príliš vysoká.

    Použi finty (najmä servera zmeny konfigurácie pre časový limit) a povedať, potrebujete viac pomôcť tu.
    Vďaka za odpoveď. Pokiaľ ide o skupiny, vytvoril dva za jazyk, skutočne mať 100 + nových skupín. I sa pozrieť do časové limity.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Otvoriť nové vlákno skupín vydanie - opísať to tu a PM mi prístup podrobnosti vaše Admin CP a FTP. Budem skontrolovať a opraviť. Nemal by byť rád, že - by malo byť 1 skupiny za jeden jazyk. Takže je niečo zle.

  7. #7
    Nováčik
    Dátum registrácie
    September 2010
    Príspevky
    29

    Default

    Quote Pôvodne odoslal vBET View Post
    Otvoriť nové vlákno skupín vydanie - opísať to tu a PM mi prístup podrobnosti vaše Admin CP a FTP. Budem skontrolovať a opraviť. Nemal by byť rád, že - by malo byť 1 skupiny za jeden jazyk. Takže je niečo zle.
    Som konečne dostal na re-inštalácii, som použil verzia na stiahnutie dnes.

    Som zasiahnutí Microsoftu limitu takmer okamžite. Čiastočné stránku preklady najviac vôbec. Microsofttest.php bude jemné jednu minútu a potom displej "výsledok testu: " TranslateApiException: AppId je nad kvóty: ID=3835.V2_Json.Translate.49FC0E39 "veľmi ďalšiu minútu. I ponúkaná iba 7 jazykov na preklad.

    Pretože je to veľký senát, nie je platiaci pre Google v2 praktické. Ja predpokladám, že pokiaľ niekto nájde ďalší voľný spôsob, veľké stránky sú šťastie.

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Veľká kamerám váš problém je preč.

    O platené služby. Vieme - by sme chceli mať voľný taky. V tejto chvíli sme testovanie nových voľný preklad API - AltaVista, Apertium. To nie je tak rýchlo ako ostatné a podporuje menej jazykové páry, ale je to zdarma. Tiež stále hľadáme pre iné služby. Nielen voľný. Takže budete mať viac možností.
    Zvážte prosím ignorovanie niektoré stránky (možná členské stránky, RSS...) - to môže byť užitočná.

  9. #9
    Nováčik
    Dátum registrácie
    September 2010
    Príspevky
    29

    Default

    Quote Pôvodne odoslal vBET View Post
    Veľká kamerám váš problém je preč.

    O platené služby. Vieme - by sme chceli mať voľný taky. V tejto chvíli sme testovanie nových voľný preklad API - AltaVista, Apertium. To nie je tak rýchlo ako ostatné a podporuje menej jazykové páry, ale je to zdarma. Tiež stále hľadáme pre iné služby. Nielen voľný. Takže budete mať viac možností.
    Zvážte prosím ignorovanie niektoré stránky (možná členské stránky, RSS...) - to môže byť užitočná.
    I unistalled to a som začal príjem pár db chyby pri prezeraní, kto je online. Tam bola ešte vbet syntax v dotaze. Musel som preinštalovať na odstránenie chyby DB. Ako môžem byť istí získať celú úpravu odstrániť?

    Ak bezplatné služby, stať sa životaschopnými, uvidíme ju späť. Teraz by rád čistej odinštalovať hoci.

    Vďaka

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Po jej odinštalovaní nemôžete mať akékoľvek vBET háčikov pracovať, pretože tie sú odstránené z databázy vBulletin, sám. To nič vľavo potom je vBulletin chyba, ktorá je zodpovedná za odinštalovať.

    Keď odinštalujete vBET, prosím nezabudnite tiež vypnúť presmerovanie pravidlá vBET z o. htaccess. Aj v prípade, ak používate vbseo prosím odstrániť integráciu kód (len nahrať 2 pôvodné súbory). Môžete tiež odstrániť zo servera vBET súborov, ak chcete, ale to nie je potrebné.

| 1 z 2 12 PoslednýLast

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •