Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
Výsledky 1 na 5 z 5

Závit: vylúčiť vlastné pluginy

  1. #1
    Člen
    Dátum registrácie
    06. 2010
    Príspevky
    31

    Question vylúčiť vlastné pluginy

    Dobrý deň,
    Mám otázku o vypnutí vBet pre niektoré vlastné pluginy.

    Napríklad: Mám Facebook to (sociálne pluginSociálne Pluginy - Facebook vývojári) na môj hlavnej stránky (http://www.xpam.org), dokonale pracuje v mojom predvolený (ruských) jazyk.
    Keď preložené, tento plugin nefunguje a dostali túto správu "nemohol načítať id pre určenej strane. Skontrolujte správne href bola odovzdaná".

    Moja otázka je: vylúčenie vBet to preložiť?

    Som použil () "Ignorovať URL"http://www.Facebook.com/) a "Ignorovať slová/vety" (facebook) možnosti vBet už, ale nefunguje to.

    Ďakujem.
    Naposledy upravil sergarch; 07-10-11 v 19:26.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    ahoj. "Ignorovať URL" je dobrý nápad tu. Možno ste nastavili zle hodnotu. Prosím, daj mi presnú adresu URL na vaše fórum stránku generované tento plugin.

    "Ignoruje slová a vety" je, nie to, čo potrebujete tu - to bude "facebook" automaticky nepriehľadné prostredníctvom notranslate BBCode do novej správy.

  3. #3
    Člen
    Dátum registrácie
    06. 2010
    Príspevky
    31

    Default

    Quote Pôvodne odoslal vBET View Post
    ahoj. "Ignorovať URL" je dobrý nápad tu. Možno ste nastavili zle hodnotu. Prosím, daj mi presnú adresu URL na vaše fórum stránku generované tento plugin.

    "Ignoruje slová a vety" je, nie to, čo potrebujete tu - to bude "facebook" automaticky nepriehľadné prostredníctvom notranslate BBCode do novej správy.
    dobrý deň! Na môj hlavnej stránky ( Перекрёсток миров ) môžete vidieť facebook plugin (na stránke vpravo). Vyzýva "Ищите нас на Facebook" (nás nájdete na Facebook - eng.).
    Naposledy upravil sergarch; 27-10-11 v 05:45.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Ahoj - Vidím to teraz. Overil som si výstup vo formáte HTML a vidím, že plugin používa JavaScript tam. Tak možnosť pre "Ignorovanie URL" nebude fungovať tu. Prosím obráťte sa na vlastníka plugin a spýtajte sa ho ako skript rozpoznáva URL, ktorá je poslať na Facebook (Predpokladám, že URL stránky je poslať ako id stránky) a čo robiť v prípade takéto komunikovať a čo to znamená. Nevieme podrobnosti o ako plugin funguje. Možno je známy problém pre plugin. Skontrolovali sme toto chybové hlásenie v Google a existuje veľa výsledky za to. Tak je to problém, ktorý je spoločný. Skontrolujte si prosím tam, a samozrejme požiadať autora plugin. Ako to vidím na vaše HTML výstup vBET nemenia skript obsah (skripty nie sú preložené v vBET - nemožno).

  5. #5
    Člen
    Dátum registrácie
    06. 2010
    Príspevky
    31

    Default

    Ďakujem vám!


Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •