Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
| 3 z 3 FirstPrvé 123
Výsledky 21 na 24 z 24

Závit: VB 4.1.4 a 4.2.3 vbet - neporiadok

  1. #21
    Senior Member
    Dátum registrácie
    02. 2011
    Príspevky
    138

    Default

    Takže ste nikdy nevidel nejaký štýl problémy až na jednu malú chybu (....Text je preložený do Ajax editor (ako som opísal skôr, než je už riešený v 4.4.0, ale rozloženie je v poriadku - žiadny problém CSS.)? Zistil som, že ťažko uveriť. Videl som ich v Chrome, Opera, Safari, IE a FF. Pozerala som sa na to celé hodiny pred začatím vlákno.

    Ste hovoril, či ste boli schopní reprodukovať príznaky som opísal. Vedeli ste podľa mojich pokynov po 19?
    Naposledy upravil norku; 16-06-11 v 23:56.

  2. #22
    Senior Member
    Dátum registrácie
    02. 2011
    Príspevky
    138

    Thumbs up

    Musím ísť, ale všetko vyzerá, že môžeme spolupracovať znovu. Budem sledovať situáciu s cache cez deň, zajtra (dnes).

    Mnohokrát ďakujem za čas, ktorý do tohto večera M. Výborný podporu ako obvykle veľmi cenená!
    Naposledy upravil norku; 17-06-11 v 00:02.

  3. #23
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Quote Pôvodne odoslal norku View Post
    Takže ste nikdy nevidel nejaký štýl problémy až na jednu malú chybu (....Text je preložený do Ajax editor (ako som opísal skôr, než je už riešený v 4.4.0, ale rozloženie je v poriadku - žiadny problém CSS.)? Zistil som, že ťažko uveriť. Videl som ich v Chrome, Opera, Safari, IE a FF. Pozerala som sa na to celé hodiny pred začatím vlákno.

    Ste hovoril, či ste boli schopní reprodukovať príznaky som opísal. Vedeli ste podľa mojich pokynov po 19?
    .
    Nie je ťažké uveriť, vôbec - stačilo, že som šiel na vlákno, ktorý bol už v vyrovnávacej pamäte (a verím, že bol problém sa s vädnú cache). Tak takto som videl všetko tak, ako to asi má byť.

    Úprimne - Čo by som mať za cieľ, aby som sa 10 krát viac práce ... Podpora je zadarmo - moja práca je tu vyriešiť problém čo najrýchlejšie. Nikto mi zaplatil za to ti 10 krát dlhší Je to jednoduché - som nemal žiadnu nevidel problém. Prosím, vziať ako fakt.

  4. #24
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Quote Pôvodne odoslal norku View Post
    Musím ísť, ale všetko vyzerá, že môžeme spolupracovať znovu. Budem sledovať situáciu s cache cez deň, zajtra (dnes).

    Mnohokrát ďakujem za čas, ktorý do tohto večera M. Výborný podporu ako obvykle veľmi cenená!
    Veľká - Predpokladám, že čistenie vyrovnávacej pamäte vyriešil problém. Neviem, prečo bol rozbitý cache. Ak sa to stane znova a potom budeme kontrolovať, prečo sa to mohlo stať - sa nechá len predpokladať, že je to rozbité pred aktualizáciou na 4.3.0.



    V tejto chvíli záležitosť za vyriešiť. Ak sa to stane znovu, prosím stačí napísať a my sa znovu.

    Tiež prosím aktualizujte vBET 4.4.0, ak sa chcete vyhnúť 3 problémy s vBulletin 4.1.4 nové ckeditor (všetky popísané v vBET 4.4.0 Poznámky k vydaniu )

| 3 z 3 FirstPrvé 123

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •