Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
| 1 z 3 123 PoslednýLast
Výsledky 1 na 10 z 24

Závit: VB 4.1.4 a 4.2.3 vbet - neporiadok

  1. #1
    Senior Member
    Dátum registrácie
    02. 2011
    Príspevky
    138

    Default VB 4.1.4 a 4.2.3 vbet - neporiadok

    Stačí upgradovať na Vbet 4.3.0 a majú veľa problémov s editorom stránok "odpoveď na tému", "Upraviť príspevok", "Choď pokročilé" pri prechode na inom jazyku Predvolené nastavenie. Stránka je chaos, a zdá sa, že angličtina a ďalší jazyk zmiešané dohromady až na gombíky.

    Snažil som sa nahrať prílohu, takže môže byť problém pozrieť tu, ale nedarí sa mi to bez ohľadu na to, čo robím.
    Naposledy upravil norku; 15-06-11 v 15:50.

  2. #2
    Senior Member
    Dátum registrácie
    02. 2011
    Príspevky
    138

    Default

    Veľmi zvláštne. To len zdá, že sa stalo na mojom účte správcu. Testoval som niekoľko alias účtov a sú v poriadku ....

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Overil som si, že pomocou účtu dát hodín a našiel som žiadny problém. Popíšte, prosím, presne krok za krokom, ako reprodukovať na forum.

  4. #4
    Senior Member
    Dátum registrácie
    02. 2011
    Príspevky
    138

    Default

    Áno, tento problém sa zdá, že ovplyvňujú iba admin účtu. Skontrolujte prosím pm

    Vďaka

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Znovu skontrolovaná a našiel len jeden problém - keď som na preložené stránke a niektoré rýchlu odpoveď, potom potom, čo šiel na pokročilé vidím preložený obsah. Môžeme reprodukovať na našom fóre, takže sa budeme starať o to.

    Stále som nenašiel problém s "post edit 'alebo' odpovedať na tému". Uveďte prosím presný návod, ako reprodukovať - krok za krokom, od ktorého sa do úvahy, od ktorej adresy URL.

    PS.
    Prosím, čisté našej testovacej správy / forum/f6/sidecap-good-bad-5103 /

  6. #6
    Senior Member
    Dátum registrácie
    02. 2011
    Príspevky
    138

    Default

    Vďaka Michal.

    Dám presný postup, ako reprodukovať za pár minút

  7. #7
    Senior Member
    Dátum registrácie
    02. 2011
    Príspevky
    138

    Default

    Ak sa prihlásite pomocou figuríny admin účtu som poslala a potom vykonajte nasledujúce kroky, mali by ste vidieť, čo mám na mysli:

    1.
    otvoriť akékoľvek vlákno
    kliknite na "odpovedať na tému" a potom "Vykonaj Pokročilé" - CSS je v poriadku.

    2.
    Zmena jazyka na iný jazyk kliknutím na vlajky pod navigačnej lišty
    otvoriť akékoľvek vlákno
    kliknite na "odpovedať na tému" a potom "Vykonaj Pokročilé" - css je chaos (najmä pod box CKEditor)
    Naposledy upravil norku; 15-06-11 v 17:26.

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Nevidím ho. Ale vy ste absolútne presné. Ktoré témy, ktoré nie sú odpovede - to je jedno. Nepovedal si, ktoré jazyk mám switch. EXACT znamená presné - nie je tu priestor pre aplikáciu "každý". Možno, že máte nejaký problém s chybným prekladom výsledky cache alebo niečo takého. Potom som sa nevidel, čo vidíte, že v inej vlákno a ďalších jazykov.

  9. #9
    Senior Member
    Dátum registrácie
    02. 2011
    Príspevky
    138

    Default

    Ja bol presný

    sa to stane len na admin účty

    sa to stane na všetky témy

    sa to stane, bez ohľadu na jazyk, ktorý ste nastavili v usercp

    sa to stane bez ohľadu na vlajku kliknete na pod navigačnej lišty

    Vidím rovnaký problém, ak sa prihlásim pomocou fiktívne účet som ti dal. Som vám k poľskej, takže neuvidíte žiadne problémy, až kliknete na jednu z vlajok (nie poľské vlajky samozrejme) pod navigačné lišty a potom zobraziť vlákno, kliknite na odpoveď, potom choďte na Rozšírené.

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Quote Pôvodne odoslal norku View Post
    Ja bol presný
    ...
    sa to stane bez ohľadu na vlajku kliknete na pod navigačnej lišty

    Som vám k poľskej, takže neuvidíte žiadne problémy, až kliknete na jednu z vlajok (nie poľské vlajky samozrejme)
    A to je vec - som kontrolu poľských Ako vidíte - nič, je zrejmé, ... Zvlášť, keď píšete na rovnaké miesto, že sa to stane pre všetky preklady a samozrejme nie pre poľský preklad

    Mám 3 v noci, práve teraz, tak som sa pozrieť neskôr. Dúfam, že to je v poriadku pre Vás

| 1 z 3 123 PoslednýLast

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •