PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Obrovské množstvo presmerovanie chýb z Vbet



hotslot
01-05-10, 07:45
Chyby prechádzanie
Google stretol s problémami pri prechádzaní vašich stránok.

Všetci sú z vbet jazyka stránok a má čo do činenia s tagy.

http://www.example.com/af/tags/etcetc
http://www.example.com/ro/tags/etcetc

HELP

vBET
01-05-10, 12:23
Všetci sú z vbet jazyka stránok a má čo do činenia s tagy.

http://www.example.com/af/tags/etcetc
http://www.example.com/ro/tags/etcetc

HELP

Skontrolujte prosím, či sa takéto spojenie neexistuje v pôvodnej podobe - nie je preložené. Možno, že práve značka odstránená, takže odkaz už neexistuje, a hovoríme o histórii ...

Prosím, dajte mi skutočný vzťah, ktorý je poškodený.

hotslot
01-05-10, 16:51
Poslal som vám pár fotiek .. Pôvodný forma je ešte tam.

vBET
01-05-10, 18:06
Poslal som vám pár fotiek .. Pôvodný forma je ešte tam.

OK - ísť tam.

vBET
01-05-10, 18:15
OK - to je vBET chyba. Našiel som jednu chybu - je už opravený a bude súčasťou ďalšej verzie. Máte narýchlo nižšie - urobte to, a potvrdzujú to vyriešiť váš problém.

Quick Fix:
Editovať - pozri nový narýchlo nižšie.

hotslot
01-05-10, 18:48
Vezme muž priznať chybu. Ďakujeme, že ste vBET za pomoc a pozornosť v tejto veci. Váš naozaj dobrý človek.

Teraz ide vbenterprisetranslator_seo.php

Nemôžem nájsť to kdekoľvek. Môžete mi pomôcť, prosím

vBET
01-05-10, 21:48
Nájdete ho v adresári fóra.

I - Bol som ešte preverila a zistila som, že to má 2 príčiny. 1 - nedostatok? " parametrov, 2 -% v URL. Urobil som nové riešenie, ktoré zabezpečí, že? " tam bude, ak sú parametre v URL a bude zabezpečovať% príslušne.

Takže pre lepšiu rýchlu opravu, prosím postupujte nasledovne:
1. Editovať súbor: vbenterprisetranslator_seo.php
2. Hľadať:


$_SERVER['QUERY_STRING'] = str_replace('vbet_lang='.$_REQUEST['language'].'&redirected='.$_GET['redirected'], '', $_SERVER['QUERY_STRING']);
$queryString = &$_SERVER['QUERY_STRING'];
if ($addQueryString && $queryString) {
if ($queryString[0] == '&') {
$queryString[0] = '?';
}
$_SERVER['REQUEST_URI'] .= $queryString;
}

3. Nahradiť:


if ($addQueryString) {
$index = strpos($_SERVER['QUERY_STRING'], '?');
if ($index) {
$_SERVER['QUERY_STRING'] = substr($_SERVER['QUERY_STRING'], $index);
$_SERVER['REQUEST_URI'] .= $queryString;
} else {
$_SERVER['QUERY_STRING'] = '';
}
}

hotslot
01-05-10, 23:57
To je len pre tú jednu značku .. Prečo to urobil chyby sa pre tento jeden konkrétny? Alebo je to globálny vec a jednoducho nie je chytený až v časti Nástroje pre webmasterov ešte>?

vBET
02-05-10, 00:55
To je len pre tú jednu značku .. Prečo to urobil chyby sa pre tento jeden konkrétny? Alebo je to globálny vec a jednoducho nie je chytený až v časti Nástroje pre webmasterov ešte>?

Tento má% záznam v ant sa zdá, že vBSEO nepoznal to tak robil presmerovanie (bol tam jeden vBET chybu, ktorá sa opravuje narýchlo). Presmerovanie, ktoré zahŕňali vBET parametrov z pravidiel htaccess, ktoré sa obvykle rez. - Ale mali sme problém pri rezaní tých (aj opravená v narýchlo).

hotslot
02-05-10, 19:27
Je to v vbulliten admin oblasti? Nemám poňatia, kde je forum adresára. Pamätajte si, im nie tech alebo počítač sprievodcu. Urobíš to pre mňa?

vBET
02-05-10, 22:28
Musíš ísť do štruktúry fóra adresára FTP a nájdete tam:) Podľa fórum URL pravdepodobne súbor nájdete v hlavnom adresári FTP alebo podadresár public_html (ak existuje tu).

To je jednoduché kopírovanie, vkladanie úlohu a nevyžaduje žiadne technické znalosti.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1