PDA

Zobraziť plnú verziu: Podpora otázky



cosy
12-01-10, 18:35
Chcem vedieť o podporu:
Aký časový rámec podpory sa týka?
PPL, koľko môže dať podporu v prípade, vbet ochorie? alebo nie je schopný odpovedať vo fórach

vBET
13-01-10, 22:39
Nie je tam žiadny časový rámec pre podporu. Ak ste naším zákazníkom získate podporu pre nás. Samozrejme, keď sa niektoré vBET verzie budú zastarané (veľmi staré), potom sa budeme rady z aktualizácii novej verzie sa riešenie starých problémov.

Popíšte, prosím, "PPL".

Konstantin
19-02-10, 14:21
Popíšte, prosím, "PPL".



PPL - ľudia

vBET
19-02-10, 15:12
Samozrejme nie sme tak veľký ako Jelsoft, tímu vBSEO zatiaľ:) V túto chvíľu som oficiálnu podporu hlasu a mám možnosť pomoci v tejto oblasti, pokiaľ to bude potrebné.

Väčšinou podpora je poskytovaná každý deň, a to 24 / 7, ale každý deň. Písal som hlavne, pretože sa môže stať, že na dovolenku alebo raz za niekoľko víkendov príspevky budú čakať trochu dlhšie.

Dúfam, že táto odpoveď uspokojí:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1