PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Podpory podľa Circunstances, že všetky ostatné nasledovať



techanalyst
12-10-11, 22:14
Nemocné akceptovať podporu tak dlho, ako:

1.) Č kód zmeny alebo úpravy tretej strany pluginy alebo vbulletin, samotný
2.) Žiadne blokovacích pluginy

VBulletin, VBSeo a Dragonbyte majú Boh práv na môj fór a nie robia ktorejkoľvek z uvedených

vBET
12-10-11, 22:16
Už bolo povedané - Áno. Budeme veľmi radi pomôžu:)

techanalyst
12-10-11, 22:17
Bez toho, aby akékoľvek zmeny kódu alebo možnosť zmeny akékoľvek ther plugin spustený

vBET
13-10-11, 00:28
Bez toho, aby akékoľvek zmeny kódu alebo možnosť zmeny akékoľvek ther plugin spustený

PRESNE TAK! Sme už napísali to na vás niekoľkokrát. A práve odstránené váš posledný príspevok tu - prosím opakovať vaše správy nad a viac ako znova - to je považované za SPAM a budú odstránené. Nemá zmysel premeniť v kruhu.

Takže ste už niekoľkokrát potvrdil, že budeme vyrobené Č kód alebo možnosť zmeny a ostatné pluginy beží. Tiež budeme DISSABLE nič. Rovnako, ako ste chceli.

Takže prosím zastaviť tvorby výmluvy a nechať na nás - naozaj pochybnosti, že naozaj existuje problém ani chcete mať funkčné vBET na vaše fórum. Je to napísané bez akéhokoľvek zámeru osobné útok - chcem len povedať, že v môj dojem to vyzerá, že nechcete, aby nás tam (a vieme, že vám umožňuje podporu osobe na vaše fórum - ste to napísal, sami - tiež môžete vždy nastaviť dočasný prístup alebo test forum dátumom používateľom odstrániť, ak existuje niečo dôležité, ale nie je - ste napísal, že podpora na rôznych Mody má prístup na vaše fórum). Takže v skutočných presýteniu osobne som potulovat čo je dôvodom takéhoto správania? A ako možnosti, myslím, že problém mohol skladá (nie je naozaj existuje) len na dôvod kričať na náhrady. Žiadne osobné útok - ste naozaj křičel na jej hornom prípadoch a ste naozaj už napísal niekoľko nepravdivých skutočností je potrebné vziať do úvahy, že môžeme diskutovať tu nie existujúce problém sa až núti náhrady. Nie povedať, urobíte - len chcem dať vašu pozornosť ako to pozrieť a vás požiadať, aby len nám ukazujú, že vydávanie naozaj existuje a samozrejme umožní nám pomôžu v prípade, ak máte problém s klesajúcou cituje na odpoveď.

Tak znovu - sme nebude NEZMENIA ostatné pluginy konfigurácia ani kód ani vypnúť čokoľvek. Takže žiadne výhovorky - povedzte nám prácu v otázke ak skutočne existujú. Nechcem povedať, že to nie je, len povedať, mám dôvodné pochybnosti o tom. Chcem vám vedieť, že som dôvody pochybovať, že. A prosím na vedomie, že bude byť naozaj rád, aby vám pomohol a urobiť vBET funguje správne na vaše fórum, ak len chcete ju a nechajte ho.

I je 1: 30 v noci v našej krajine - tak sme sa ísť tam neskôr.

techanalyst
13-10-11, 00:54
Vlastne chcem pracuje, Im skutočne poľovníctvo nadol inými pluginy preklady. Naozaj urobil chcete tento pracovný, ale viem, že na skutočnosť, ak vám prístup youll zmeniť možnosti v vbseo alebo vbulletin, ktorý je, čo nechcem. Takže vaša plugin nefunguje, ako by sa očakávať, to je veľmi reálne predpoklad, doesnt práce, pretože "tohto zákazníka" chcieť. Spustiť, spoustu, Photopost Pro, VBTube atď, všetky nakúpené a značky zdarma, dragon bajt, vbseo, vbulletin atd atd, nikdy raz som požiadal o náhradu prečo? Pretože "Pracovali ako očakávané"

Môžete mi volal scammer? Chcieť opýtať asi 9 iných poskytovateľov plugin a ľudí robí tému práca, Ive nikdy raz musel požiadať o náhradu, ani urobil ich zavolajte mi scammer

Bol zvažuje to kým ste mi volal scammer, opäť urážku vlastné a očakávať, že budú pracovať s vami?

Im nie obviňujú váš softvér, Im len s uvedením váš softvér isnt pravé pre moje fóra, som sa nájsť iný plugin preklady, ktoré nevyžaduje to a Ill len považujem túto $200 + lekciu naučili

techanalyst
13-10-11, 01:00
Skutočne namiesto náhrady dať odkaz alebo oznámenie uvedie zmeny požadované pred nákup, identifikácia skôr vedia, že môj 200 + lekciu pomohol niekoho iného von

Alebo

Nemocné udržať licencia a nesmú používať softvér till "zákazník" viem to je jeho v lepšie tvar použiť? A prvýkrát som vlastné, a využívať ho nebudete start počítať 365 dní aktualizácie, kým som začať používať

vBET
14-10-11, 23:06
Skutočne namiesto náhrady dať odkaz alebo oznámenie uvedie zmeny požadované pred nákup, identifikácia skôr vedia, že môj 200 + lekciu pomohol niekoho iného von

Alebo

Nemocné udržať licencia a nesmú používať softvér till "zákazník" viem to je jeho v lepšie tvar použiť? A prvýkrát som vlastné, a využívať ho nebudete start počítať 365 dní aktualizácie, kým som začať používať

Žiadne zmeny v kóde sú povinní vôbec pracovať vBET s vBulletin.

vBET
14-10-11, 23:08
...Naozaj to chcete tento pracovný, ale viem na skutočnosť, ak vám prístup youll zmeniť možnosti v vbseo alebo vbulletin, ktorý je čo nechcem. Takže vaše plugin nefunguje ako bych očakávajú, že...

To je len viac než nenormálne ospravedlnenie - viete budúcnosti... Tiež viete čísla lotérie?...

Bola zabezpečená niekoľkokrát, že žiadna konfigurácia ostatné pluginy ani vBulletin zmenia. To je len ďalším ospravedlnením. Nezáleží na tom, že sú písomne, že ho chcete funkčné, keď ste čo je proti vaše slová. Ak by ste chceli mať vBET pracuje na vaše fórum by umožnilo vám pomôžu. Ale to nie je možné pomôcť pri vydanie sa skladá len prinútiť náhrady - čo by ospravedlnenie dokonale celok vaše správanie v prípade, ak je to podvod. V tejto chvíli je tento problém považovať za možného podvodu a zatvorené, pretože žiadna pomoc je potrebná.

Sme tu, aby vám pomohol s váš problém, ak naozaj existuje:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1