Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 8 de 8

Thread: două întrebări

  1. #1
    Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Aprilie 2010
    Mesaje
    18

    Default două întrebări

    Am instalat versiunea gratuită, ieri am avut ~ 200 paianjeni spidering online cele pagini traduse şi serverul meu sa dus peste 10-30 şi am avut pentru a dezactiva hack pentru a obţine înapoi o încărcătură server de normală.
    Sunt pe vb 3.8, mă pot aştepta versiune plătită nu va suprasarcină serverul meu ca versiunea free face asta?
    În al doilea rând, nu versiune plătită traduce hack-uri ca vbadvanced CMPS, vbadvanced director link-uri, vorbesc intre ele vbgallery?
    Dacă nu, există o modalitate de a dezactiva traducător întreprindere pe care paginile de link-uri, pentru a evita merge în nicăieri?
    Care sunt opţiunile de plată (cc / banktransfer)?
    Este spunând că "actualizări gratuite timp de un an" după acel an am nevoie pentru a plăti integral din nou sau există o taxă de upgrade? Asta e important, deoarece 90 $ nu este foarte ieftine.
    Dacă aş folosi versiunea 3.x pot face upgrade pur şi simplu să 4.x sau nu am nevoie să plătească din nou?
    Multumesc.

  2. #2
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Aprilie 2010
    Mesaje
    34

    Default

    desigur Sunt încă mai aşteaptă doar pentru a obţine copia mea funcţional, dar am aceeasi intrebare, de asemenea.

    Am un forum destul de mare (peste 500.000 de posturi), şi ar dori să reducă la minimum de încărcare iniţial cât mai mult posibil odată ce l-am instalat corect.

    Aş dori, de asemenea, să semneze pentru acel lucru API Google pentru măsurile de siguranţă, dar ... nu ştiu exact unde să vă înscrieţi.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Bună. Versiune plătită de vBET are o performanţă mult mai bună şi vă puteţi aştepta ca traducerea va fi iubit încărca mai repede şi server. Nu poate da nici numerele specifice - acestea pot merge doar de măsurare a performanţei pe forumul dvs. specifice, dar pot să vă spun că versiune plătită a optimizat cache, algoritmi şi parametrii de performanţă suplimentare.
    Versiune plătită poate fi integrat cu plugin-uri diferite. Pot să spun sigur că vorbesc intre ele pot fi integrează, mods vbadvanced prea - nu se poate spune toate cele, dar unele sigur. Vă rugăm să consultaţi secţiunea de integrare pentru detalii.
    Versiunea de asemenea, plătite de construcţii au opţiunea de a seta adrese URL care va fi ignorate (nr steaguri acolo, nici o traducere de urmărire pentru link-uri către acele pagini şi redirecţiona automat în cazul în care cineva a pus limba în URL-ul de la mână).
    De fapt noi suntem justificative doar opţiunea de plată Paypal.
    După actualizări gratuit expira, este suficient să-şi reînnoiască licenţa şi este mult mai ieftin. Actual reînnoi preţ este de $ 30 şi, în viitor, suntem de planificare că este preţul va fi în jurul valorii de 1 / 3 din preţul licenţei normale, dar nu trateaza-l ca obligaţie de afaceri.
    Cumpărarea licenței vBET cumpărați licență pentru vBET 3.x/4.x - nu există nici o taxă suplimentară pentru upgrade
    Dacă aveţi întrebări suplimentare, ba mai mult - vă rugăm să cereţi doar. Noi va vom ajuta cu placere.

    Quote Iniţial Adăugată pe site de Ramses View Post
    Am instalat versiunea gratuită, ieri am avut ~ 200 paianjeni spidering online cele pagini traduse şi serverul meu sa dus peste 10-30 şi am avut pentru a dezactiva hack pentru a obţine înapoi o încărcătură server de normală.
    Sunt pe vb 3.8, mă pot aştepta versiune plătită nu va suprasarcină serverul meu ca versiunea free face asta?
    În al doilea rând, nu versiune plătită traduce hack-uri ca vbadvanced CMPS, vbadvanced director link-uri, vorbesc intre ele vbgallery?
    Dacă nu, există o modalitate de a dezactiva traducător întreprindere pe care paginile de link-uri, pentru a evita merge în nicăieri?
    Care sunt opţiunile de plată (cc / banktransfer)?
    Este spunând că "actualizări gratuite timp de un an" după acel an am nevoie pentru a plăti integral din nou sau există o taxă de upgrade? Asta e important, deoarece 90 $ nu este foarte ieftine.
    Dacă aş folosi versiunea 3.x pot face upgrade pur şi simplu să 4.x sau nu am nevoie să plătească din nou?
    Multumesc.

  4. #4
    Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Aprilie 2010
    Mesaje
    18

    Default

    Multumesc Michal, în curând voi loc comanda mea.

  5. #5
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Aprilie 2010
    Mesaje
    34

    Default

    # 1 Pot beneficia de legătură într-semna până la lucru API Google in SUA? (Aş fi mai degrabă siguranţă decât să regretaţi cu Google)

    # 2 De asemenea, orice opţiuni pentru a configura iniţial pentru a încărca mai mic stres de tip server pe un forum de mare? (Sunt deja aşteptam să împiedice serverul iniţial)

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Quote Iniţial Adăugată pe site de mikeinjersey View Post
    # 1 Pot beneficia de legătură într-semna până la lucru API Google in SUA? (Aş fi mai degrabă siguranţă decât să regretaţi cu Google)

    # 2 De asemenea, orice opţiuni pentru a configura iniţial pentru a încărca mai mic stres de tip server pe un forum de mare? (Sunt deja aşteptam să împiedice serverul iniţial)
    #1 Google API lucru în SUA?... Dacă vrei să spui Google API-cheie apoi aveţi link-ul în descrierea parametru în vBET opţiuni. Este:
    Utilizarea unei AJAX API-cheie - Google AJAX API de căutare - Google Code

    # 2 Vă rugăm să consultaţi aici pentru informatii de vBET şi de performanţă:
    pentru vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html
    pentru vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html

  7. #7
    Banned
    Alăturaţi-vă Data
    Mai 2010
    Mesaje
    4

    Default

    Text automatically translated from: Portuguese to: Romanian
    Translated text
    Haaa dacă am realizat că nu pot instala această versiune gratuită va râde de mine ta mai dificilă.
    Tiozinho Am vrut să-şi vândă linceça a spus nici o versiune mai gratuit pentru testare ..
    Original text

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Quote Iniţial Adăugată pe site de Subis View Post
    Text automatically translated from: Portuguese to: Romanian
    Translated text
    Haaa dacă am realizat că nu pot instala această versiune gratuită va râde de mine ta mai dificilă.
    Tiozinho Am vrut să-şi vândă linceça a spus nici o versiune mai gratuit pentru testare ..
    Original text
    Dacă aveţi probleme în timpul instalării gratuit ultima versiune - cere doar pentru sprijin Vă rugăm să rețineți că pe acest forum veți primi sprijin rapid. Dacă cereți suport vBET pe vbulettin.org forum, atunci puteți aștepta mai mult pentru el - nu este forumul nostru oficial, astfel încât sprijinul acolo nu merge atât de des, dar încă mai merge.
    Vă rugăm să scrieţi în secţiunea noastră gratuit ultima versiune de pe acest forum ceea ce dvs. problema si te vom ajuta

    Vă rugăm, de asemenea, reţineţi că versiunea free nu are timp de evaluare - îl puteţi folosi atât timp cât doriţi, înainte de a vă decide să cumpere mai bine şi mai repede o

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •