Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 10 de 10

Thread: vBET 3.0.0 disponibil acum pentru forumuri ales

Vezi hibrid

Post anterior Previous Post   Next Post Următorul Post
  1. #1
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default vBET 3.0.0 disponibil acum pentru forumuri ales

    Bună

    Poate nu stii, dar vBET este deja utilizat pentru luni de sute de forumuri Mulţi proprietari de forum sunt folosind-o şi ia avantajele acestui produs unic. Multe dintre ele, de asemenea, sprijinite vBET când era încă gratuit (vă rugăm să reţineţi că vBET 2.x este încă liber - doar au multe caracteristici mai puţin decât vBET 3.x).

    Şi vreau să le mulţumesc tuturor proprietarilor care au sprijinit pe forum pentru acest produs. Începând de azi vBET 3.0.0 este disponibil pentru:
    imported_silkroad, Megatr0n, KrisP, nectons, CareyCrew, ghisirds, vitoreis, DAI-kun, CYC, mosz, CThiessen, actolearn, jaconi, andie215, yahoooh, bollie, pui

    Aceste nume de utilizator sunt din vbulletin.org şi dacă sunteţi interesat despre detalii vezi aici: vBulletin.org Forum - View Single Post - vB Enterprise Traducator

    Vă mulţumim din nou de toate şi au distractiv cu vBET 3.0.0
    Ultima modificare făcută de vBET; 23-10-09 la 17:01.

  2. #2
    Banned
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    4

    Default Atunci când este 3.0.0 va fi disponibil pentru achiziţionare?

    Bună acolo,

    Există vreo cronologie estimate cu privire la disponibilitatea vBET3.0.0 e pentru achiziţie? Am un client care este foarte interesat să folosiţi funcţionalitatea, şi ar dori să le dea o estimare asupra cronologiei şi costuri.

    Multumesc,
    -Ray

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Ne-ar dori să facă la dispoziţie în 2 săptămâni ceva între 2-4 săptămâni este estimare mai sigur

  4. #4
    Banned
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    4

    Default Estimată de pret?

    Multumesc mult pentru a răspunde. Orice cuvant pe de stabilire a preţurilor, care va fi perceput pentru această versiune?

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    De stabilire a preţurilor finale nu este stabilit încă, dar voi adăuga că suntem de planificare promovare avantajos pentru prima lună de vânzare - 50% reducere

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Nu este uşor de spus pentru mine, şi niciodată nu am crezut că acest lucru va avea loc, dar: Îmi pare rău că am dat licenţe gratuite pentru persoanele care dezinteresat ma ajutat prin donaţii

    Primesc doar posta (translatat acest lucru PM), cu şantaj de la un tip care nu se aplică la grupul menţionat, fie că-i voi da cateva oferte speciale sau el va scrie lucruri rele despre mine pe vbulletin.org ... Am fost foarte bucuroşi să vă dau darul meu, din păcate, acum am început să-l regret, din cauza acţiunilor unor oameni care doresc să fiu sincer cu anuntul meu şi chiar sunt threating mine să fac acest lucru ...

    Nu a fost într-adevăr intenţia mea de a face unii oameni să se comporte ca asta. Îmi pare rău că eu nu sunt fericit că darul meu mai. Şi îmi pare rău că împinge unii oameni la astfel de comportamente. Într-adevăr sună teribil, că fiind recunoscători pentru cei care disinterestedly m-a ajutat, a fost meu mai mare greşeală în gestionarea vBET. Din păcate, în acest moment mă simt este adevărat...

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •