Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Pagina 2 de 2 FirstPrimul 12
Rezultate 11 a 14 de 14

Thread: Steaguri traducere nu apar

  1. #11
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    August 2012
    Locaţie
    Atlanta
    Mesaje
    39

    Default

    am nevoie să-l folosească pe mai mult de un stil la un moment dat. Stilul de mobile pentru telefoane mobile şi afişează numai asupra smartphone detectarea atunci când un vizitator vizite de site-ul. În caz contrar, ei văd stilul implicit vB4.

    Cum se utilizează acesta pe mai multe încă o dată?

    Quote Iniţial Adăugată pe site de Marcin Kalak View Post
    Pentru a adăuga un semnalizator la un stil de mobil:
    1. Deschis AdminCP -> stiluri & template-uri -> stil Manager -> implicit stil - > Edit template-uri -> vbenterprisetranslator_flags.
    2. schimbarea valorii Stil de la Stilul implicit a stilul tau mobil.
    3. Salvaţi şablonul.
    Dacă doriţi să adăugaţi alte vBET şablon (ex. adăuga un steag la mesajele de tradus) apoi import alte necesare vbenterprisetranslator stiluri.

  2. #12
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    August 2012
    Locaţie
    Atlanta
    Mesaje
    39

    Default

    Nevermind-am dat seama. Am copiat stilul vbenterprisetranslator peste la stilul de mobile în loc de comutare-l. VBET lucrează acum în ambele stiluri. Multumesc pentru pont. Poate doriţi să adăugaţi la documentaţia acest, astfel încât alţii ştiu.

  3. #13
    Banned
    Alăturaţi-vă Data
    August 2012
    Mesaje
    481

    Default

    După ce importaţi un şablon vBET la stilul de mobile, puteţi seta valoarea {vb: vbenterprisetranslatorflags prime} atât în stilul de mobile şi stilul implicit. Steagurile nu apar în stilul de mobile, deoarece în stilul de mobile nu a fost vbenterprisetranslator_flags şablon.

  4. #14
    Banned
    Alăturaţi-vă Data
    August 2012
    Mesaje
    481

    Default

    Quote Iniţial Adăugată pe site de mykkal View Post
    Nevermind-am dat seama. Am copiat stilul vbenterprisetranslator peste la stilul de mobile în loc de comutare-l. VBET lucrează acum în ambele stiluri. Multumesc pentru pont. Poate doriţi să adăugaţi la documentaţia acest, astfel încât alţii ştiu.
    Mă bucur că am putut să te ajut.

Pagina 2 de 2 FirstPrimul 12

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •