Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 2 de 2

Thread: Vreau sa cumpar vBET 3.3.1

Vezi hibrid

Post anterior Previous Post   Next Post Următorul Post
  1. #1
    Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Februarie 2010
    Mesaje
    5

    Default Vreau sa cumpar vBET 3.3.1

    Text automatically translated from: Russian to: Romanian
    Translated text
    Există câteva întrebări:
    Cât timp programul va sprijini 3.8.x vBulletin? Eu nu intenţionează să meargă la vb4 - un produs nou nu-mi place
    Vor exista de integrare între 3 şi vBET xcache sau alte software de tip server pentru caching? Vbseo sprijin xcache

    Original text
    Ultima modificare făcută de Konstantin; 19-02-10 la 14:19.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Când vBET 4.x va fi lansat noi vom sprijini stand linii vBET: 3.x si 4.x
    Nu am facut programul pentru cât timp vBET 3.x vor fi sprijinite. În acest moment, credem că vBulletin 3.8 vor fi în continuare popular pentru mai mulţi ani. Deci, sincer - clientii nostri vor avea un impact în principal pe cat timp vBET 3.x vor fi sprijinite.

    Vă rugăm să reţineţi - în următoarele luni 1-3 atenţia noastră va fi mai mult axat pe vBET4.x, deoarece suntem pe cale să-l lanseze, nu va fi nevoie de integrare cu puţine lucruri (Blog-uri, CMS, vBSEO, Sitemap Generator), cel mai probabil, unele bug-uri noi pentru a remedia.

    Dar când graba în jurul valorii de vBET4.x se vor calma, vom începe să pună în aplicare noi funcţionalităţi în cabina de vBET3.x şi linii vBET4.x. Şi sprijin cache suplimentar este deja pe lista de priorităţi. Suntem de planificare pentru a utiliza fişierul cache simplu de punere în aplicare propriile noastre (astfel încât oricine o poate folosi), după care (sau poate să apară, de asemenea, că în loc de asta), vom lucra pentru a sprijini motoare gata cache. Dacă aveţi nevoie de un singur dvs. specifice - vă rugăm să filet deschide noi în Cereri de viitor pentru că

    Speranţa că este OK pentru voi ca noi funcţionalităţi pentru vBET3.x trebuie să aştepte un pic, dar va fi pusă în aplicare. Noi nu vrem sa induce in eroare nici un aşa că oferă cel mai bun răspuns cinstit şi posibilă la acest moment (am prefera flexibilitate în planurile de a acoperi mai bine nevoile clienţilor în loc de concentrându-se pe presupuneri gresite).

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •