Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Pagina 1 de 2 12 UltimulLast
Rezultate 1 a 10 de 13

Thread: Gratuit capitole din cartea "Războiul de elemente," şi să acopere concurs!

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default Gratuit capitole din cartea "Războiul de elemente," şi să acopere concurs!

    Text automatically translated from: Polish to: Romanian
    Translated text

    Cartea a fost lansat. Opinii şi Comentarii despre cartea "Războiul de elemente. Trezirea pământ: chinuit "
    Quote Iniţial Adăugată pe site de moje-ukochane-czytadelka
    Aceasta este o trebuie să aibă pentru orice fan al science-fiction.

    autorul tot timpul ma tinut in suspans si Curiozitati
    ...
    Nu pot să aşteptaţi când muta din nou în această lume
    Quote Iniţial Adăugată pe site de Ewelina Kiełbasińska
    Recomand o carte am citit doar skoczyłam. Acesta este un ingenios, captivant si interesant

    nu se aştepta acest lucru după fantezie
    Quote Iniţial Adăugată pe site de szczere-recenzje.pl
    În cazul în care doriţi să complet rupe de realitate şi pentru un bun câteva zile să se scurgă din lumea magic, este un război de elementele sunt ceva pentru tine.
    ...
    imi aminteste un pic de Sapkowski cărţi, un pic de Tolkien, şi cel mai probabil, joc de Tronuri

    Acest volum cuprinzător (debut caracteristică tânăr autor) cu siguranţă trebuie pe platoul de oricine nu doar iubitul adolescente, stil pe terenuri din Evul mediu, creaturi misterioase şi magice dueluri.
    Quote Iniţial Adăugată pe site de zapiski-okularnicy.pl
    o carte care a stimulat imaginaţia mea şi curiozitatea. Sięgnęłabym cel mai imediat după o altă parte.
    ...
    Sunt impresionat de această lectură. Nu se aşteaptă că aşa se angajeze mine.
    ...
    Pot recomanda tuturor fanilor acestui gen
    Quote Iniţial Adăugată pe site de Globster na lubimyczytac.pl
    Există o cruzime găsit pe Martin, o uriaşă lume multi-dimensională şi o multitudine de fire ala Erikson, sau descrieri detaliate de luptă care ma asocieze Forgotten Realms.
    ...
    Am fost citit adesea irezistibila ispita przekartkowania pagini pentru a vedea ce se întâmplă cu eroul meu preferat.
    ...
    o carte pot în conştiinţă bună recomanda tuturor fanilor genului
    Link-uri către complete clienţilor/opinii disponibile pe http://www.wydawnictwozywioly.pl/wpisy/recenzje-i-opinie/



    Conţinut original a postului:
    Suntem încântaţi să publice o mostră gratuită de prima parte din seria "război de elemente,", intitulat "trezirea pământ: chinuit" (158 pagini). Un Link către o mostră gratuită pot fi găsite la:
    https://www.Facebook.com/Wojny.zywiolow

    În acelaşi timp, anunţă un concurs pentru opera de arta pentru coperta cu un premiu în valoare de 1500zł. Complet termenii şi condiţiile concursului pot fi găsite în termenii de utilizare disponibile pe fanpage "Războiul elementele" (a se vedea linkul de mai sus).
    Original text
    Ultima modificare făcută de vBET; 13-06-15 la 22:37.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Text automatically translated from: Polish to: Romanian
    Translated text
    Acopere concurs s-au stabilit!

    Cu mare placere aş dori să anunţăm că competiţia pentru imagine pentru a acoperi prima parte din seria "Războiul elementele" sub titlul "trezirea pământ: chinuit" a fost stabilit. Chiar la începutul lunii

    Ea a câştigat locul de muncă, în opinia mea, un nivel fenomenal, cu un aspect fantastic, ținând seama de necesitatea de a implementa toate elementele tipice de acoperire. Valoare artistică, precum şi de lucru de urmărire pentru a conţinutul de cărţi sunt, de asemenea, mare. Câştigarea intrare concurs (precum şi toate alte lucrări prezentate la concurs) poate fi vazut aici:
    https://www.Facebook.com/events/752897478115231

    Felicit câştigătorul de concurenţă şi vă îndemn toate să acorde o atenţie la munca ei.

    Vă reamintesc că există încă o mostră gratuită în formă de 154 de pagini de prima parte a cărţii (prolog şi primele 2 capitole). Un link către o mostră gratuită pot fi găsite aici: https://www.Facebook.com/Wojny.zywiolow
    Original text

  3. #3
    Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Decembrie 2014
    Mesaje
    2

    Default

    Multumesc pentru proba liber, va arunca o privire la locul de muncă castigatorului.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Text automatically translated from: Polish to: Romanian
    Translated text
    Rezervaţi acum disponibil în librării

    Şi pentru toate soarta informaţiile de urmărire care acoperă cartea este deja disponibil în librării
    Sunt încă disponibile gratuit 2 capitole pentru a descărca fanpage: www.Facebook.com/ wojny.zywiolow

    Coperta finală:
    Original text
    Ultima modificare făcută de vBET; 12-12-14 la 07:53.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Text automatically translated from: Polish to: Romanian
    Translated text
    Quote Iniţial Adăugată pe site de Ewelina Kiełbasińska (na fanpage)
    Recomand o carte am citit doar skoczyłam. Acesta este un ingenios, captivant si interesant Cele mai multe a căzut în capul meu această piesă, pentru că nu mă aştept această fantezie: "... o... Hoţ de noapte
    Un astfel de lucru într-adevăr se bucură

    Sursa: Comenteaza pe fanpage de război din elementele
    Original text

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Text automatically translated from: Polish to: Romanian
    Translated text
    Quote Iniţial Adăugată pe site de szczere-recenzje.pl
    În cazul în care doriţi să complet rupe de realitate şi pentru un bun câteva zile să se scurgă din lumea magic, este un război de elementele sunt ceva pentru tine.

    Acest volum extins (de debut caracteristică tânăr autor) cu siguranţă trebuie pe platoul de oricine nu doar iubitul adolescente, stil pe terenuri din Evul mediu, creaturi misterioase şi magice dueluri.
    Pełna recenzja dostępna na szczere-recenzje.pl/michal-podbielski-wojny-zywiolow-przebudzenie-ziemi-udreczeni/2822/
    Original text

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Text automatically translated from: Polish to: Romanian
    Translated text
    Quote Iniţial Adăugată pe site de moje-ukochane-czytadelka
    Aceasta este o trebuie să aibă pentru orice fan al science-fiction.
    ...
    autorul tot timpul ma tinut in suspans si Curiozitati
    ...
    Nu pot să aşteptaţi când muta din nou în această lume
    Pełna recenzja dostępna na moje-ukochane-czytadelka.blogspot.com/2015/02/242wojny-zywioow-przebudzenie-ziemi.htmlp
    Original text

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Text automatically translated from: Polish to: Romanian
    Translated text
    Quote Iniţial Adăugată pe site de zapiski-okularnicy.pl
    o carte care a stimulat imaginaţia mea şi curiozitatea. Sięgnęłabym cel mai imediat după o altă parte.
    ...
    Sunt impresionat de această lectură. Nu se aşteaptă că aşa se angajeze mine.
    ...
    Pot recomanda tuturor fanilor acestui gen
    Pełna recenzja dostępna na www.zapiski-okularnicy.pl/2015/03/micha-podbielski-wojny-zywioow.html
    Original text

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Text automatically translated from: Polish to: Romanian
    Translated text
    Quote Iniţial Adăugată pe site de Globster na lubimyczytac.pl
    Există o cruzime găsit pe Martin, o uriaşă lume multi-dimensională şi o multitudine de fire ala Erikson, sau descrieri detaliate de luptă care ma asocieze Forgotten Realms.
    ...
    Am fost citit adesea irezistibila ispita przekartkowania pagini pentru a vedea ce se întâmplă cu eroul meu preferat.
    ...
    o carte pot în conştiinţă bună recomanda tuturor fanilor genului
    Opinia plin disponibile pe lubimyczytac.pl/ksiazka/242437/wojny-zywiolow-przebudzenie-ziemi-udreczeni/opinia/25012707
    Original text
    Ultima modificare făcută de vBET; 20-03-15 la 21:09.

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Text automatically translated from: Polish to: Romanian
    Translated text
    Pentru cei interesati poezie de autor din seria fantasy "război a elementelor"

    Lectură frumos
    Original text

Pagina 1 de 2 12 UltimulLast

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •