Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 5 de 5

Thread: Nu pot dezinstala produs

  1. #1
    Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Mai 2014
    Mesaje
    3

    Default Nu pot dezinstala produs

    Atunci când am încerca şi uninstall vB Enterprise Traducator 3.3.6 mi-l dă următoarea eroare:

    Eroare fatală: require_once() [function.require]: Failed deschiderea necesară ' / xxxx/xxxx/public_html/includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php' (include_path ='.: /usr/lib/php: / usr/local/lib/php ') în /xxxx/xxxx/public_html/admincp/plugin.php(1556): eval () ar code on linie 4

    Se pare ca acesta lipseşte un fişier. Aceasta a fost versiunea gratuită şi acolo nu am fişierele originale de instalare.

    Poate cineva ajuta?

    Multumesc.

  2. #2
    Banned
    Alăturaţi-vă Data
    August 2012
    Mesaje
    481

    Default

    Dacă aveţi versiunea gratuită atunci este versiunea 2.3.6.
    Dezinstalați produsul în AdminCP -> plugin-uri & produse -> gestionarea produselor? Ati scos vBET reguli în .htaccess? Aveţi un plug-in cache-ul? Dacă este aşa, Goliţi memoria cache.
    Vă rugăm să inseraţi un link la pagina cu problema.

  3. #3
    Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Mai 2014
    Mesaje
    3

    Default

    Apoi trebuie să fie plătit versiune. Este cu siguranta 3.3.6. Oricum eu am nevoie it dezinstalat.

    Da, asta e cum am dezinstalat-o în admincp.

    Eroarea pe care am postat mai sus a fost atunci când am încercat să dezinstalați produsul. Nu există nici o anumită pagină cu o problema.

    Poate tu link-mi la fişierele de instalare aşa că puteţi încerca şi de a înlocui acel fişier, care apoi s-ar putea să-mi dezinstalaţi?

    Vă mulţumim pentru ajutor.

  4. #4
    Banned
    Alăturaţi-vă Data
    August 2012
    Mesaje
    481

    Default

    Te rog trimite-mi un PM acces detalii la Admin CP şi FTP. Voi verifica ce se intampla acolo

  5. #5
    Banned
    Alăturaţi-vă Data
    August 2012
    Mesaje
    481

    Default

    Problema a fost lipsa de fişier includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php. Problema a fost rezolvată.

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •