Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 4 de 4

Thread: DBSEO lucrari

  1. #1
    Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Feb 2012
    Mesaje
    12

    Default DBSEO lucrari

    doar în cazul în care cineva este interesat.

    Ia dbseo de configurare şi lucru primul

    apoi instalaţi vbet şi de a folosi URL-ul normal setările nu selectaţi nimic de a face cu vbseo

    Mele probleme în cazul în care obţine rezultate gol şi diverse alte wierdness a fost în jos pentru o instalare mai vechi asa ca asigurati-ati scos în întregime

    apoi asiguraţi-vă că aveţi un traducător de lucru-aceasta a fost problema mea viitoare. în timpul testării am folosit contingentul plin la yandex într-o zi ro soemthing aşa vedeam ciudat probleme după aceea

    VBET echipa ar putea să vă rugăm să aveţi un fel de o raportare / informatii pagina unde se spune ce au fost traduse şi ce se întâmplă să fie ytranslated (adică este în coada de aşteptare etc) şi am avut un timp greu imaginind de ce am doar părea să aibă EN FR cache elemente numai (chiar dacă franceze nu au de lucru)

    basiclaly dacă aveţi o problemă du-te înapoi la zero şi de a începe din nou

    Adauga vbet ultima şi nu te pui cu nimic după.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Vă rugăm să reţineţi că vBET vă permite să configuraţi ce limbi ar trebui să fie în cache. Dacă vă cache numai EN şi FR, apoi, eventual, le au oprit cache pentru alte limbi. De asemenea, puteţi merge manual la pagina de tradus în altă limbă şi dacă acesta este tradus (poate fi, de asemenea, din contingent în furnizor de traduceri) apoi verificaţi s-a dus la cache-ul. De asemenea, în cazul cache clienţi trebuie să setaţi drepturile corespunzătoare pentru Director (detalii in Descrierea de cache-ul Comentarii).

  3. #3
    Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Noiembrie 2014
    Mesaje
    4

    Default

    Hei baieti am postat un alt fir de pe acest lucru. Nu am văzut firul meu so I sînt mirat dacă acest lucru este un produs mort?

  4. #4
    Banned
    Alăturaţi-vă Data
    August 2012
    Mesaje
    481

    Default

    Post a dispărea în moderare. Acesta a fost aprobat şi se afişează. vBET lucrări şi se dezvoltă.

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •