Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 6 de 6

Thread: Dezinstalare Eroare

  1. #1
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Noiembrie 2009
    Mesaje
    75

    Default Dezinstalare Eroare

    Text automatically translated from: German to: Romanian
    Translated text
    Din moment ce am trecut la vB4, la scurt timp vBET am dezinstalat.

    Cu toate acestea, atunci când dezinstalarea baza de date nu au fost şterse tabele?
    Original text

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Toate tabelele cache-ul ar trebui să fie şterse în timpul ne-install. Dacă dumneavoastră nu a fost şters, atunci este un bug acolo. Noi vom investiga. Vă rugăm să eliminaţi aceste tabele manual de unele client MySQL.

  3. #3
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Noiembrie 2009
    Mesaje
    75

    Default

    Text automatically translated from: German to: Romanian
    Translated text
    Bine, mulţumesc

    Astfel, la mijlocul lunii martie vă puteţi aştepta vB4 versiune ?
    Original text

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Suntem foarte avansate în vBET4. In acest moment cele mai multe lucruri sunt de lucru. Avem probleme cu puţin încadrare / despacheteaza de text, traducere de URL-ul pentru IE (care ignora ceea ce restul lumii au ca standard ) Şi chestii de genul asta.

    Prima versiune pentru vBET4 va sprijini vB4 curat. Apoi, vom face în perioada scurta de timp de 2 versiuni noi care vor repara bug-uri eventuale şi să adăugaţi suport pentru: 1. vB4 CMS + blog, 2. vBSEO 3.5

    Deci, cei care nu folosesc vBSEO vor putea rula vBET4 mai devreme și vom da în continuare tot posibilul pentru a sprijini vBSEO cât mai curând posibil Astfel, în martie, am o vor sprijini, chiar dacă eu nu vă pot da orice dată precisă

    Prima versiune a vBET4 ar trebui să fie la începutul lunii martie, poate chiar la sfârşitul lunii februarie

  5. #5
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Noiembrie 2009
    Mesaje
    75

    Default

    Text automatically translated from: German to: Romanian
    Translated text
    Bine, mulţumesc


    Din moment ce am folosi vB4 CMS + vBSEO 3.5 pe blog-şi voi avea, probabil, să aştepte un pic
    Original text

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Nu am fost capabil de a reproduce această problemă. Are cineva poate confirma încă mai există în noua versiune? Ştiu că poate fi greu, deoarece trebuie să dezinstalaţi produs, astfel încât să nu să-l încerce pe forum reale, dar poate în instanţă de testare.

    Pentru că nu suntem în măsură să-l reproducă, dacă vom primi nici o confirmare a faptului că este încă actual, problema va fi închis.

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •