Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 3 de 3

Thread: Server de actualizări

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default Server de actualizări

    Buna ziua.

    Astăzi şi mâine, eventual, ne-am facut unele actualizări de serverul. Din cauza că în forumul poate fi în ordine, din timp în timp.
    Vom pregăti infrastructura noastră pentru vBulletin 5. Ştim că ea a fost promis acum ceva timp, dar din cauza probleme de server, care pare a fi o istorie, avem mică întârziere.

    Aşa că astăzi vom începe noastre integrarea vBulletin 5 şi sperăm că va fi realizat pana la sfarsitul lunii viitoare

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Astăzi, try la spre update MySQL terminat cu eşec, astfel ne va definitiv tava, până succesul. Cu alte cuvinte. Vă rugăm să fie pacient, dacă în următoarele câteva zile serverul nostru nu va răspunde sau dacă unele conţinut ultima va dispărea. Ne-am facut rezervă înainte de fiecare încercare, pentru a nu pierde orice informaţii importante, încă grave actualizări sunt lucruri dificil şi poate provoca unele nota de copii de rezervă în caz de eşec. Sper că acest lucru va fi nedureros

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Deci ne-am actualizat deja MySQL şi PHP. Şi suntem gata de a începe să lucreze la vBulletin5. Încă ne va aşteptaţi câteva zile pentru a vedea nu totul este ok. Dacă tu a vedea ceva greşit pe serverul nostru vă rugăm să ne anunţaţi - aceste lucruri se pot întâmpla după actualizări
    Ultima modificare făcută de vBET; 16-07-13 la 18:23.

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •