Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 2 de 2

Thread: Gazduiri recomandate

  1. #1
    Banned
    Alăturaţi-vă Data
    Martie 2013
    Mesaje
    1

    Default Gazduiri recomandate

    Inainte de a cumpara vBET vreau să vă asiguraţi că acolo nu este orice probleme cu compania de găzduire. Pe cererea mea bilet, unul dintre lider furnizor de gazduire vBulletin a răspuns: "nu vBET este într-adevăr foarte potrivit pentru o cerere comună...Pentru câteva motive."Eu nu prea inteleg ce inseamna. Aţi putea să recomande orice vBulletin încredere furnizor de hosting care nu au probleme cu vBET?

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    bună. Noi nu facem reclama pentru orice furnizor de hosting. Există mulţime de furnizori de pe piaţă, care vor fi potrivite. De asemenea, întrebarea nu este despre vBET, dar despre vBulletin, deci ar fi mai bine să întrebaţi vBulletin echipa. Dacă doriţi ca ne putem PM ai companiei cine este furnizorul nostru. Încă nu credem că nostru unul este cel mai bun şi au cea mai buna oferta. De asemenea, nu înseamnă că este rău, furnizorul nostru. Pur şi simplu ne-am concentra pe dezvoltarea produsului nostru nu pe compararea companii de hosting.

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •